dinsdag, 24 juni 2008
Doorsturen Doorsturen   Printen Printen

Waarschuwing, dezelfde nonsens geldt voor Nederland

Wee ons als er veel spaarlampen breken!

Staat overigens ergens in de Nederlandse grondwet dat de overheid zich mag/moet bemoeien met de verlichting in onze huizen?

Op grond van wat kunnen ze dat dan doen?  

CLICK HERE FOR THE UNBELIEVABLE TRUTH!
 http://youtube.com:80/watch?v=e-LOtKIIKcg 

 
Waardering: 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Door , topic: Algemeen, Economie, Overheid
Reacties op dit artikel kunnen gevolgd worden op de RSS 2.0 feed.
Reacties
  1. Mike Madison schreef op : 1

    Ik geloof dat toendertijd men niet kon geloven dat het in Nederland zo idioot kon worden.

  2. IIS schreef op : 2

    Of de overheid zich mag bemoeien met de verlichting in onze huizen?…..Onze huizen?

  3. Jan B. schreef op : 4

    Helaas de keiharde waarheid.

    Daarom is idealistisch gedachtengoed volstrekt zinloos, als je niet genoeg financien hebt om het in de markt te zetten.

  4. Ewt schreef op : 5

    Reken maar niet te veel op de NL grondwet. Ik heb het gelezen en was absoluut verbaasd hoe weinig bescherming het bood. Zoiets ieder onderwerp wordt helemaal uitgeholt door teksten als:
    behoudens bij of krachtens de wet te stellen beperkingen
    uit kracht van een wet
    bij de wet vastgesteld.

    Bijvoorbeeld:
    Artikel 104
    Belastingen van het Rijk worden geheven uit kracht van een wet. Andere heffingen van het Rijk worden bij de wet geregeld.

    Dus als de wet zegt dat arbeid 90 % belast wordt is dat legaal volgens de grondwet.

    In de de VS moeten ze in ieder geval nog wazige advocaten taal gebruiken of de grondwet regelrecht overtreden. In NL hoeven ze alleen de “wet” te veranderen.

  5. jjvandinges schreef op : 6

    Van Den Pott Geruckt…
    www.dft.nl

    Alweer zo’n vage subsidiespons die wat roept om de jaarlijkse subsidie veilig te stellen, maar het vertelt wel iets over hoe er in bepaalde kringen wordt gedacht. Bij mijn weten zijn huishoudens maar een klein gedeelte van het totale energieverbruik.