
En u dus minder vrijheid! Vandaag gaat officieel het Verraad van Lissabon in werking. Dat betekent al direct dat in Brussel veel meer beslissingen genomen kunnen worden waarover de afzonderlijke landen geen veto meer over kunnen uitspreken. De Nederlandse politici, inclusief koningin Beatrix, hebben (namens de Nederlanders) daarvoor de Nederlandse soevereiniteit verkwanseld. Daarmee tevens aantonend dat ze zich van het volk niets aantrekken.
Het volk had in een referendum immers overtuigend NEEN gestemd tegen de EU grondwet. Die grondwet hebben ze toen “in een andere kaft” gestopt en het is ze daarmee gelukt het volk koest te houden en het Verraad van Lissabon (VvL) te ratificeren. Ik ben nog steeds verbaasd dat dit zo maar geslikt werd en dat daar zo weinig reacties tegen kwamen. Hoe slaafs en indolent is “de Nederlander” geworden!! En politicus oud voorzitter van de Commissie Jacques Delors verklaart dat we dit VvL moeten zien als een eerste stap!! Reken dus maar al op volgende stappen.
Men schermt met kreten dat het Eiroparlement en de landelijke parlementen meer invloed krijgen. Wel, als je het VvL leest, kom je tot de ontdekking dat ze wel wat mogen zeggen, misschien vertragen, maar echt niet echt beslissen. Geen rode kaart, alleen maar een gele!!
Nu rest die mensen die kunnen nadenken alleen nog om te denken hoe we weer uit deze onderhorigheid uit kunnen komen.
Vandaag gaat ook meteen in de mede onder druk van de EU is besloten om al onze bankgegevens ter beschikking van de Amerikanen te stellen. En zelfs zonder zelf enig recht te hebben om ook te loeren in Amerikaanse rekeningen. Dat hebben politici gisteren nog even geregeld voordat ze zich aan het VvL moesten houden. Dat had enige vertraging kunnen oplevereb!
Arm Europa!
Wat kunnen we doen om zo snel mogelijk uit die EU te stappen??









Doorsturen
Printen









“Wat kunnen we doen om zo snel mogelijk uit die EU te stappen??”
Alle spullen inpakken en met het vliegtuig naar minder slechte oorden vertrekken.
IIS [5] reageerde op deze reactie.
Armin [9] reageerde op deze reactie.