
Iedere dag worden de belastingen verhoogd, al of niet stiekem en dat zijn soms leges, dan weer accijnzen, vergunningen of verkeersboetes of er wordt weer ergens een aftrekpostje geschrapt, de staat komt nooit verbeeldingskracht te kort als het om het afpersen van andermans centen gaat.Iedere dag gaat er meer geld naar de staat dan de dag ervoor.
En toch heeft de staat nooit genoeg, hoeveel geld daar ook wordt binnengeharkt, ze komen altijd tekort om hun ontelbare bietenbakken te blijven vullen en dat gaat al zo vanaf de jaren 60 toen Nederland een dwangsocialistische schijndemocratie werd en de hoeveelheid ambtenaren en andere uitkeringstrekkers in de echte-, semi- en pseudo-overheid werkelijk is geexplodeerd zodat patiënt Productief Nederland momenteel helemaal uitgezogen en uitgemergeld op sterven ligt.
En zolang u zelfs nog maar met één kwartje aan netto maandsalaris thuiskomt zal de staat blijven wrikken, wroeten en graven totdat u dat kwartje ook kwijt bent en het mooie voor de staat is dat wij straks in juni allemaal weer braaf voor dezelfde VVD, PvdA, CDA en D66 gaan stemmen, precies die partijen die ons de laatste 50 jaar gebroederlijk hebben uitgezogen en het niet onder stoelen of banken steken dat ze vast van plan zijn dat te blijven doen zolang u nog dat ene laatste netto kwartje thuisbrengt









Doorsturen
Printen







En toch moeten we zelf steeds meer doen: helpen als we agressief gedrag zien, je eigen buurt veiliger maken, milieubewuster worden, enz, enz.
Dus meer betalen voor minder service. Als je dat in een winkel tegenkomt, dan kies je een andere winkel uit, omdat je dat niet pikt. Maar ja, overheid = zelfgecreëerd monopolie met ook nog eens alle wapens in handen en de zelfontworpen wetgeving.