
Gisteren maakte de EU-President, Herman Rompuy, bekend dat Nederland zich verder ondergeschikt aan de EU had gemaakt door toe te geven dat de NL begroting eerst in Brussel wordt voorgelegd, voordat de vertegenwoordigers van het Nederlandse volk deze mogen zien. ( Rompuy:”Finance ministers have agreed to show their national budgets to each other and to the European Commission before seeking national parliamentary approval.”)
En dat wordt dan door een demissionair kabinet besloten. Door politici die wel de mond vol hebben over democratie, maar verder lak aan het volk. Zolang ze maar kans hebben het volk zodanig te misleiden dat ze toch gaan stemmen.
Ik probeerde in een aantal persoonlijke gesprekken uit te vinden hoeveel mensen nu weten dat dit speelt. Wel ik ben niemand tegengekomen die besefte dat dit gebeurde. Wel geloofden ze (alle zes) niet dat zoiets zo maar kon gebeuren. Maar het is wel zo!
Slaap kindje slaap,…….. Volgende week begint het WK voetballen en er wordt gewerkt aan de scheur in een spiertje van Robben!









Doorsturen
Printen







Ongelofelijk dit !
Persoonlijk wist ik niet dat een demissionair cabinet uberhaubt iets te besluiten heeft?
En dan lees je besluitvorming op dit niveau..
Dit kan echt gewoon niet!
Met andere woorden: Alvorens er ook maar iets wordt goedgekeurd wat er met ONS GELD gaat gebeuren (wat zoenzo niet kan eigelijk).. Een stel mensen die totaal niks met NL te maken hebben hier hun fiat voor moeten geven.. Dit gaat gewoon simpelweg TE VER.
Heb me pas sinds een paar weken verdiept in deze en andere sites omtrent hetzelfde onderwerp, maar ik ben om hoor!
ps. Ben en ga ook niet stemmen!
Hub Jongen [2] reageerde op deze reactie.
hoc Voluerunt [3] reageerde op deze reactie.
Paul Martens [8] reageerde op deze reactie.
vrijeradikaal [17] reageerde op deze reactie.
vrijeradikaal [18] reageerde op deze reactie.
vrijeradikaal [19] reageerde op deze reactie.