Reacties
  1. Hub Jongen schreef op : 1
    Hub Jongen

    Een filmpje om door te sturen naar alle parlementsleden en hen toewensen ooit 10 % van het inzicht en moed van Nigel Farage te krijgen.
    We zouden dan met zijn allen er veel beter aan toe zijn!

    Amnis [2] reageerde op deze reactie.

  2. PJMan schreef op : 2

    Erger nog is dat Europa richting het Bolshevisme op gaat voor de volgende twee jaar met deze Socialistische Kwast.

    “President Schultz”
    www.youtube.com

  3. Amnis schreef op : 3

    @Hub Jongen [1]:

    @ Een filmpje om door te sturen naar alle parlementsleden

    Beste lezers en schrijvers,

    Hier onder de lijst van de leden van de 2e kamer!
    KIES er één uit om ´n email te sturen.
    En geef dan via een reaktie in deze TOPIC het antwoord weer

    Succes Amnis

    Naam en Email adres Politieke partij M/V Voornaam achternaam

    m.agema@tweedekamer.nl PVV v Fleur Agema
    n.albayrak@tweedekamer.nl PVDA v Nebahat Albayrak
    c.aptroot@tweedekamer.nl VVD m Charlie Aptroot
    k.arib@tweedekamer.nl PVDA v Khadija Arib
    m.azmani@tweedekamer.nl VVD m Malik Azmani
    f.bashir@tweedekamer.nl SP m Farshad Bashir
    w.vanbeek@tweedekamer.nl VVD m Willibrord van Beek
    h.beertema@tweedekamer.nl PVV m Harm Beertema
    j.vbemmel@tweedekamer.nl PVV m Jhim van Bemmel
    Berkckmoes-duindam @? VVD v Ybeltje Berckmoes – Duindam
    m.berndsen@tweedekamer.nl D66 v Magda Berendsen
    i.besselaar@tweedekamer.nl PVV m Ino Besselaar
    j.biskop@tweedekamer.nl CDA m Jack Biskop
    e.blanksma@tweedekamer.nl CDA v Elly Blanksma – van den Heuvel
    s.blok@tweedekamer.nl VVD m Stef Blok
    b.vbochove@tweedekamer.nl CDA m Bas Jan van Bochove
    b.dboer@tweedekamer.nl VVD v Betty de Boer
    h.vbommel@tweedekamer.nl SP m Harry van Bommel
    l.bontes@tweedekamer.nl PVV m Louis Bontes
    m.bosma@tweedekamer.nl PVV m Martin Bosma
    a.bosman@tweedekamer.nl VVD m Andr‚ Bosman
    l.bouwmeester@tweedekamer.nl PVDA v Lea Bouwmeester
    b.braakhuis@tweedekamer.nl GL m Bruno Braakhuis
    h.brinkman@tweedekamer.nl PVV m Hero Brinkman
    hantenbroeke@tweedekamer.nl VVD m Han ten Broeke
    h.bruins-slot@tweedekamer.nl CDA v Hanke Bruins Slot
    brigitte.vdburg@tweedekamer.nl VVD v Brigitte van der Burg
    i.dcaluwe@tweedekamer.nl VVD v Ingrid Caluw‚
    m.celik@tweedekamer.nl PVDA m Metin Celik
    j.cohen@tweedekamer.nl uit de kamer m Job Cohen
    c.coruz@tweedekamer.nl CDA m Coskun Coruz
    m.vdam@tweedekamer.nl PVDA m Martijn van Dam
    t.vdekken@tweedekamer.nl PVDA m Tjeerd van Dekken
    t.dibi@tweedekamer.nl GL m Dibi Tofik
    t.vdijck@tweedekamer.nl PVV m Tony van Dijck
    jasper.vdijk@tweedekamer.nl SP m Jasper van Dijk
    e.dijkgraaf@tweedekamer.nl SGP m Elbert Dijkgraaf
    k.dijkhoff@tweedekamer.nl VVD m Klaas Dijkhof
    p.dijkstra@tweedekamer.nl D66 v Pia Dijkstra
    j.dijsselbloem@tweedekamer.nl PVDA m Jeroen Dijsselbloem
    s.dikkers@tweedekamer.nl PVDA m Sjoerd Dikkers
    w.dille@tweedekamer.nl PVV v Willie Dille
    j.driessen@tweedekamer.nl PVV m Johan Driessen
    a.eijsink@tweedekamer.nl PVDA v Angelien Eijsink
    a.elfassed@tweedekamer.nl GL m Arjan El Fassed
    t.elias@tweedekamer.nl VVD m Tony Elias
    a.elissen@tweedekamer.nl PVV m Andre Elissen
    k.ferrier@tweedekamer.nl CDA v Kathleen Ferrier
    s.fritsma@tweedekamer.nl PVV m Sietse Fritsma
    w.vgent@tweedekamer.nl GL v Ineke van Gent
    k.gerbrands@tweedekamer.nl PVV v Karin Gerbrands
    h.vgerven@tweedekamer.nl SP m Henk van Gerven
    s.gesthuizen@tweedekamer.nl SP v Sharon Gesthuizen
    r.grashoff@tweedekamer.nl GL m Rik Grashoff
    d.graus@tweedekamer.nl PVV m Dion Graus
    e.groot@tweedekamer.nl PVDA m Ed Groot
    w.hachchi@tweedekamer.nl D66 v Wassila Hachchi
    s.buma@tweedekamer.nl CDA m Sybrand Haersma Buma
    b.vham@tweedekamer.nl D66 m Boris van der Ham
    m.hamer@tweedekamer.nl PVDA v Mariette Hamer
    m.harbers@tweedekamer.nl VVD m Mark Harbers
    m.haverkamp@tweedekamer.nl CDA m Maarten Haverkamp
    a.hazenkamp@tweedekamer.nl PVDD v Anja Hazekamp
    p.heijnen@tweedekamer.nl PVDA m Pierre Heijnen
    l.helder@tweedekamer.nl PVV v Lilian Helder
    j.hennis-plasschaert@tweedekamer.nl VVD v Jeanine Hennis-Plaschaert
    m.hernandez@tweedekamer.nl PVV m Marcial Hernandez
    e.vhijum@tweedekamer.nl CDA m Eddy Hijum
    m.holtackers@tweedekamer.nl CDA m Michiel Holtackers
    m.hilkens@tweedekamer.nl PVDA v Myrthe Hilkens
    j.houwers@tweedekamer.nl VVD m Johan Houwers
    m.huizing@tweedekamer.nl VVD m Matthijs Huizing
    e.irrgang@tweedekamer.nl SP m Ewout Irrgang
    l.jacobi@tweedekamer.nl PVDA v Lutz Jacobi
    t.jadnanansing@tweedekamer.nl PVDA v Tanja Jadnanansing
    p.jansen@tweedekamer.nl SP m Paulus Jansen
    f.joldersma@tweedekamer.nl CDA v Cisca Jolderma
    leon.djong@tweedekamer.nl PVV m L‚on de Jong
    S.karabulut@tweedekamer.nl SP v Sadet Karabulut
    j.klaver@tweedekamer.nl GL m Jesse Klaver
    j.vklaveren@tweedekamer.nl PVV m Joram van Klaveren
    j.klijnsma@tweedekamer.nl PVDA v Jetta Klijnsma
    r.knops@tweedekamer.nl CDA m Raymond knops
    n.kooiman@tweedekamer.nl SP v Nine Kooiman
    w.koolmees@tweedekamer.nl D66 m Wouter Koolmees
    g.Koopmans@tweedekamer.nl CDA m Ger Koopmans
    a.koppejan@tweedekamer.nl CDA m Ad Koppejan
    w.kortenoeven@tweedekamer.nl PVV m Wim Kortenoeven
    f.koserkaya@tweedekamer.nl D66 v Fatma Koser Kaya
    a.kuiken@tweedekamer.nl PVDA v Attje Kuiken
    j.delange@tweedekamer.nl PVDA m Jeroen de Lange
    r.leegte@tweedekamer.nl VVD m Ren‚ Leegte
    r.leijten@tweedekamer.nl SP v Renske Leijten
    b.dliefde@tweedekamer.nl VVD m Bart de Liefde
    h.lodders@tweedekamer.nl VVD v Helma Lodders
    e.lucassen@tweedekamer.nl PVV m Eric Lucassen
    a.lucas-smeerdijk@tweedekamer.nl VVD v Anne-Wil Lucas
    a.marcouch@tweedekamer.nl PVDA m Ahmed Marcouch
    a.vmiltenburg@tweedekamer.nl VVD v Anouchka van Miltenburg
    j.monasch@tweedekamer.nl PVDA m Jacques Monasch
    r.dmos@tweedekamer.nl PVV m Richard de Mos
    a.mulder@tweedekamer.nl VVD m Anne Mulder
    h.nepperus@tweedekamer.nl VVD v Helma Nepp‚rus
    c.vnieuwenhuizen@tweedekamer.nl VVD v Cora van Nieuwenhuizen/Wijbenga
    pieter.omtzigt@tweedekamer.nl CDA m Pieter Omtzigt
    h.ormel@tweedekamer.nl CDA m Henk Jan Ormel
    c.ortega@tweedekamer.nl CU v Cynthia Ortega-Martijn
    e.ouwehand@tweedekamer.nl PVDD v Esther Ouwehand
    a.pechtold@tweedekamer.nl D66 m Alexander Pechtold
    m.peters@tweedekamer.nl GL v Mariko Peters
    r.plasterk@tweedekamer.nl PVDA m Ronald Plasterk
    r.vraak@tweedekamer.nl SP m Ronald van Raak
    j.recourt@tweedekamer.nl PVDA m Jeroen Recourt
    e.roemer@tweedekamer.nl SP m Emile Roemer
    r.deroon@tweedekamer.nl PVV m Raymond de Roon
    s.derouwe@tweedekamer.nl CDA m Sander de Rouwe
    d.samsom@tweedekamer.nl PVDA m Diederik Samsom
    j.sap@tweedekamer.nl GL v Jolanda Sap
    afke.schaart@tweedekamer.nl VVD v Afke Schaart
    c.schouten@tweedekamer.nl CU v Carola Schouten
    g.schouw@tweedekamer.nl D66 m Gerard Schouw
    a.slob@tweedekamer.nl CU m Arie Slob
    p.smeets@tweedekamer.nl PVDA v Pauline Smeets
    m.Smilde@tweedekamer.nl CDA v Margreeth Smilde
    m.smits@tweedekamer.nl SP v Manja Smits
    j.snijder@tweedekamer.nl VVD v Janneke Snijder-Hazelhoff
    c.vdstaaij@tweedekamer.nl SGP m Kees van der Staaij
    m.sterk@tweedekamer.nl CDA v Mirjam Sterk
    a.vdsteur@tweedekamer.nl VVD m Ard Steur
    k.straus@tweedekamer.nl VVD v Karin Straus
    j.taverne@tweedekamer.nl VVD m Joost Taverne
    mvToorenburg @? CDA v Madeleine van Toorenburg
    f.timmermans@tweedekamer.nl PVDA m Frans Timmermans
    l.vtongeren@tweedekamer.nl GL v Liesbeth van Tongeren
    p.ulenbelt@tweedekamer.nl SP m Paul Ulenbelt
    e.vdveen@tweedekamer.nl PVDA m Eelke van der Veen
    s.vveldhoven@tweedekamer.nl D66 v Stienje Van Veldhoven
    t.venrooy-vanark@tweedekamer.nl VVD v Tamara Venrooy-van Ark
    g.verbeet PVDA v Gerdi Verbeet
    k.verhoeven@tweedekamer.nl D66 m Kees Verhoeven
    r.vermeij@tweedekamer.nl PVDA v Roos Vermeij
    r.vvliet@tweedekamer.nl PVV m Roland van Vliet
    j.voordewind@tweedekamer.nl CU m Jo‰l Voordewind
    l.voortman@tweedekamer.nl GL v Linda Voortman
    m.vdwerf@tweedekamer.nl CDA v Marieke van der Werf
    e.wiegman@tweedekamer.nl CU v Esm‚ Wiegman-van Meppelen
    g.wilders@tweedekamer.nl PVV m Geert Wilders
    j.dewit@tweedekamer.nl SP m Jan de Wit
    a.wolbert@tweedekamer.nl PVDA v Agnes Wolbert
    e.ziengs@tweedekamer.nl VVD m Erik Ziengs

    Amnis [4] reageerde op deze reactie.

  4. Amnis schreef op : 4

    @Amnis [3]:

    Beste lezers en schrijvers,

    Ik heb de eerste van de lijst een email met een link naar het filmpje gestuurd.

    Mijn email:

    Geachte Fleur Agema,

    U bent de eerste naam op de email lijst van de 2e kamer.

    Ik wil u graag attent maken op een “Member” van het Europese Parlement

    Nigel Farange die een waar Debater is.

    Als hij spreekt krijg ik het gevoel wat ik al gewone burger in ons democratisch bestel ontbeer.

    Kijk a.u.b. naar dit EU filmpje en u ziet wat ik bedoel

    Met vriendelijke groet,