De procedures met de serie van 10 landen die nu binnenkort de geneugten van de EU mogen ervaren, is nog niet helemaal afgehandeld. Er zijn zelfs nog landen die eerst een referendum moeten houden.
Maar de politici zijn niet bang voor mislukking van hun plan.
Want ze zijn alweer bezig met de volgende serie die binnengehaald kan worden. De vijf landen van de westelijke Balkan (Kroatië, Biosnië-Herzegovina, Unie Servië/Montenegro, Macedonië en Albanië) zijn op de recente "Top" in Griekenland namelijk al uitgenodigd.
Ze moeten natuurlijk nog aan allerlei eisen voldoen, maar na deze formele uitnodiging is er geen weg meer terug. De politici spreken dan ook al hierover als een "historische" gebeurtenis.
De problemen met Kosovo (officieel een Servische provincie) dat onafhankelijkheid wil, zijn nog lang niet opgelost.. Het blijft nog steeds het bekende wespennest. Maar de politici willen kennelijk zo graag landverovertje spelen, dat ze dat maar onderschatten.
Welke Nederlandse/Belgische burger heeft er eigenlijk enige inbreng in wat er daar gebeurt?
Het gaat wel om het belang (en het belastinggeld) van die burger.
Och, de burger heeft toch geen inbreng in alles wat er Brussel gebeurt!
Hij zegt: "Je kunt er toch niets tegen doen".
En door zo te denken, wordt dat nog waar ook en is het "volk van slaven" is wel angstig dichtbij!
Elk succesvol verzet tegen dictatuur is ergens klein begonnen.
Help mee de plannen voor bevrijding te verwezenlijken.
Zie ook http://www.free-europe.org