Minister Kamp van het ministerie van Oorlog heeft beloofd dat er over 7 á 8 jaar een vrouwelijke generaal het leger mag aanvoeren. Als tenminste de huidige vrouwelijke kolonels niet eerder weg gaan.

Om dat in de hand te werken zullen bij de komende bezuinigingen geen vrouwen worden ontslagen. Alleen maar mannen!

Heb je ooit zo duidelijk discriminatie zien toepassen? En dat nog wel door politici die zelf wetten maken tegen discriminatie. Hier geldt weer de regel dat de gewone burgers zich moeten houden aan wetten, maar de politici die zelf die wetten maken, staan daar boven.

Dergelijke maatregelen zijn niet alleen slecht voor mannen, maar ook voor vrouwen. Vrouwen die nu iets bereiken, worden bekeken alsof dat niet komt door hun prestatie, maar door protectie. Dat is niet goed voor de echte emancipatie.

Gedegen artikelen hierover vindt u op de site van LIBERTARIAN INTERNATIONAL, onder andere van Wendy McElroy. Wendy is een echte libertarische feministe!

1 REACTIE

  1. met een beetje geluk word mijn tante leanne van den hoek de eerste.

    leanne gefeliciteerd!!

    Sabina

Comments are closed.