Door: Hans LabohmRED: Politici hebben belang bij het doemscenario voor het milieu..
Nu schermen ze weer met het verhaal dat de aarde in 400 jaar nog nooit zo warm geweest is. Daarvoor hebben ze zelf een rapport laten maken door de Amerikaanse Nationale Academie van Wetenschappen om ontkenners van het gevaar van de opwarming van de aarde de wind uit de zeilen te nemen.
Hans Labohm toont op zeer overtuigende wijze aan dat dit een “gemaakt” rapport is, dat onder andere uitgaat van allerlei vroegere beweringen waarvan de onjuistheid duidelijk is bewezen.
Ook maakt Labohm duidelijk dat niet de vraag is of de aarde warmer wordt, maar de essentie is of het menselijk handelen daar enige invloed op heeft, en zo ja in welke mate dan. Die invloed blijkt verwaarloosbaar klein te zijn. En zeker niet te rechtvaardigen dat onzinnige, kostbare plannen zoals het Kyoto-plan worden uitgevoerd.
Het hele artikel, met duidelijke grafieken is belangrijk voor iedereen die in het milieu is geïnteresseerd, of die politieke doemscenario’s wil ontzenuwen.
Lees het volledige artikel op:
www.libertarian.nl/NL/archi…
[30]
"Er is niet genoeg energie voorhanden om jouw plannen te realiseren.
Nu niet."
huuuhh pardon, mijn plannen?
[31] Okee, okee, maar PdJ leest mee…
Onhandig linkje moet kunnen.
Huub
[32] Misschien is het beter Voyager na te bouwen en af te reizen naar de Delta Quadrant ca 30.000 lichtjaren verderop. Wellicht kunnen we daar dan op een goede M-class planeet earth-2 stichten 🙂
http://www.memory-alpha.org…
[33] "Wellicht kunnen we daar dan op een goede M-class planeet earth-2 stichten"
M-class? Goed, begin maar alvast royalties te betalen 😉
[26]
Nja,
Ijs naar de evenaar verslepen, maar wat dan als water weer terug kan stromen naar waar het vandaan kwam ?
Zoiets als water naar de zee dragen….
Proost, neem nog maar een sterke borrel 😆 .
[35]
Jetze toch, we leven hier nog wel in een land dat we zelf hebben gemaakt: ‘God schiep de wereld, maar de Nederlanders maakten Nederland’ ! 😉
Kleine moeite om op de evenaar een bassin á la het Markermeer te maken. Beetje opschalen en klaar.
Laat de pompen maar draaien ! 😉
"Imagination is more important than knowledge"
~ Albert Einstein
[36]
Peter,
Het waren de Friezen welke 500 VC iets tegen het water deden door op terpen te gaan wonen. Van 250 NC tot 400 NC verdwenen ze richting Engeland (o.a. Kent) daar ze de slag tegen het water hadden verloren. Tussen 1000 NC en 1100 NC bouwden de Friezen de eerste dijken. In 1498 Storte het Friese rijk ineen waarna rond 1570 de Spanjaard Casper de Robles het overgebleven Friesland na de allerheiligenvloed hielp met het verhogen van de dijken.
Hoezo Nederlanders….. 😆
"Imagination is more important than knowledge"
Volledig mee eens.
[36]
Peter,
Ik dacht dat jij altijd ging voor de feiten, en anderen verweet geen goed onderwijs te hebben genoten, of op zijn minst niet te hebben opgelet. Doch alweer haak je af zodra er bekend geachte feiten boven tafel komen borrelen……
Jammer man. 🙁
De helft van de laatste 400 jaar is toevallig de kleine ijstijd.Dus het venijn zit hem in de refentieperiode.
Voor deze tijd was het warmer, en dit zonder auto’s, airco’s enz
Comments are closed.