… niet vanwege de politiek, maar juist door de anti-politiek.

Inschrijven kan nog

8 REACTIES

  1. [2]
    Arjen,

    Juist omdat te laat komen toegestaan is, zal ik uit mijn laissez-faire esprit zeer op tijd zijn.

    Als de staatsspoorwegen me dat gunnen, op zijn minst!

  2. Ik kom ook, maar niet om 9 uur hoor! Om hoelaat spreekt Frank Van Dun?

  3. Stemmen in buitenland via internet

    Uitgegeven: 2 oktober 2006 16:29
    Laatst gewijzigd: 2 oktober 2006 16:42

    DEN HAAG – Nederlanders in het buitenland kunnen bij de verkiezingen op 22 november bij wijze van proef hun stem via internet uitbrengen. Daarnaast blijft het mogelijk per brief te stemmen, aldus het ministerie van BZK.

    Niet alleen de kiezers die in het buitenland wonen, maar ook die dan voor werk in het buitenland zijn, kunnen via internet stemmen. Kiezers die in het buitenland wonen dienen zich uiterlijk 10 oktober te registreren, voor anderen is de uiterste datum 25 oktober. Na registratie ontvangt de kiezer een stemcode, waarmee die op de computer kan inloggen alvorens de stem uit te brengen.
    Ook bij de Europese verkiezingen in 2004 konden kiezers in het buitenland via internet hun stem uitbrengen. Formulieren en informatie zijn te vinden op http://www.kiezenuithetbuit

    nu.nl
    KBNverkiezingen@dbz.denhaag.nl aan mij
    Meer opties 13:02 (2 minuten geleden)

    Geachte mevrouw/heer,

    Hierbij geven wij u kennis van het genomen besluit dat uw registratie als kiezer voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer (22 november 2006), is ingewilligd.
    Uw gegevens staan geregistreerd onder nummer ******
    U heeft te kennen gegeven dat u per internet aan de stemming wilt deelnemen.
    Uw gegevens zullen worden doorgezonden aan de minister voor Bestuurlijke Vernieuwing en Koninkrijksrelaties. De stembescheiden voor het stemmen per internet worden u te zijner tijd, vanaf eind oktober 2006 door het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties toegezonden.
    Als u nog opmerkingen of vragen heeft, wilt u dan zo spoedig mogelijk contact opnemen met het Bureau Verkiezingen. U kunt ons bereiken op 0031-70-3534400, per fax: 0031-70-3537062 of per e-mail: verkiezingen@dbz.denhaag.nl.

    Met vriendelijke groet,
    Burgemeester en wethouders van Den Haag,
    Namens dezen,

    Tj. Boersma
    Hoofd bureau verkiezingen

    Volkskrantblog

    So far so goed, ik ging gerust slapen , mijn stem gaat niet verloren, mooi zo…………..maar………..ineens werd ik , schrok ik vannacht wakker DEN HAAG!!!! , ik sta ineens ingeschreven in DEN HAAG in ben ineens door de staat tot HAGENEES gebombardeerd, de stad van de ambtenaren, de puntenslijpers , en ik vind alleen Scheveningen leuk , dwz de zee!

    Anno
    http://www.annozijlstra.nl

  4. [5] Zo zie je dat je compleet in het vizier van Big Brother zit.

    –"Wat en hoeveel verlies je eigenlijk als "je stem verloren gaat"?

    Als je niet stemt, win je minimaal dat Big Brother jou niet kan meetellen bij de kudde die zij hun volgelngen noemen! De kudde die geteld wordt in het "opkomstpercentage".
    Daarmee bedoelen ze iedereen die tevreden is met hun systeem!

  5. [7] "ik stem op iemand die weer tegen iemand en iets anders is"

    Als je iemand zoekt die tegen iemand is, kan ik je Femke Halsema aanbevelen.
    Die is namelijk tegen Balkenende.

Comments are closed.