Op dinsdag 3 april om acht uur ’s avonds spreekt Toine Manders in Den Haag over Belastingontwijking.
Libertariers beschouwen belasting als een gelegaliseerde vorm van roof, en pleiten op hartstochtelijke wijze voor drastische belastingverlagingen en de uiteindelijke afschaffing van alle belastingen.
Velen onder hen beschouwen belastingontduiking als een legitieme vorm van zelfverdediging. Zoals Ayn Rand zei: “Je hoeft niet de waarheid te spreken tegen een inbreker die vraagt waar het tafelzilver is”.
Deze vorm van belastingbesparing kan echter zeer riskant zijn: in Nederland staat er maximaal zes jaar gevangenisstraf op.
Veiliger en verstandiger is de keuze voor belastingontwijking: het gebruik maken van de wettelijke mogelijkheden die er zijn om uw belastingdruk te verlagen, bijvoorbeeld door gebruik te maken van mazen in de wet, en van de mogelijkheden die worden geboden door andere landen met een aantrekkelijker fiscaal klimaat, zogenaamde belastingparadijzen.
Voor meer details zoals locatie en route zie: www.libertarischepartij.nl
———————————————————————-
Over de spreker
Toine Manders is voorzitter van de Libertarische Partij. Daarnaast is hij directeur van het Haags Juristen College, onderdeel van de Freemont Group. De Freemont Group is gespecialiseerd op het gebied van tax planning, estate planning, vermogensbescherming, oprichting en beheer van vennootschappen en trusts. Haar clienten zijn ondernemers, consultants en vermogende particulieren uit Nederland, Belgie en Duitsland.
De Freemont Group heeft kantoren in Nederland, Cyprus en Dubai geopend met in totaal zo’n 25 medewerkers, en inmiddels meer dan 6000 vennootschappen, trusts en andere rechtsvormen opgericht.
Ik vind het hele belastingsstelsel
………..1 APRIL GRAP!!…………..
[1] Wat het dat maar!!!
nachtwaker
Heb de "map" hjc met info -ontvangen eind 2006- aandachtig gelezen ….
ik (-en mbt mijn bedrijf) bestuderen,
Opties mbt :
1)"VLUCHTPLAN" via Wilhelminastaete Belastingadvies mbt zwitserland .
2)"VLUCHTPLAN"cyprus- >20.000e br.winst
rendabel via hjc
3)"VLUCHTPLAN" luxemburg (geen opgave)
Doel: mijn geld & eigendommen beschermen
tegen diefstal.
BELASTING + DIEFSTAL !
[3] Bedoel je niet BELASTING = DIEFSTAL (even de Shift loslaten voor de = ;-))
Strikt genomen is het nog een graadje erger: BELASTING = AFPERSING.
Nachtwaker
HET IS qua OBJECTIEF MORAAL ;..(Ja je hebt volkomen gelijk! )dat belasting..
..BELASTING = DIEFSTAL !
en ja, AFPERSING!(,.is EEN moreel FEIT)
Maar ik heb JURIDISCH( ONafhanklijk
van Moraal dus!! )gelijk;Dat-helaas-
belasting niet als diefstal wordt beschouwd in den huidige tijdsgeest.
en dan heb je(juridisch!)dus belasting + diefstal !(ik "vlucht voor beiden".
a) Subjectief-Juridisch- (mening):
NEWspeak: belasting + diefstal !
b) OBjectief (op basis feit)
OLDspeak: belasting = diefstal !
Comments are closed.