Een vraag om actie!
Vandaag de dag zie je dat overheden steeds meer regels en wetsartikelen achter de rug van de bevolking om regelen en plannen.
Steeds mensen rechten worden hiermee overtreden en van democratie is al jaren geen sprake meer.
Ik stel mij dan ook regelmatig als jongere de vraag of hier ooit sprake van geweest kan zijn. Er gebeuren vele dingen waarvan wij niets afweten, zo worden er vernietigingswapens gemaakt en gebruikt waar je niks van in het normale nieuws hoort of uit de mond van onze regeringsleiders. Ook de codex alimentarius is een beangstigend fenomeen. En het lijkt er dan ook op dat de touwtjes langzaam maar toch snel genoeg worden aangetrokken, wat het risico met zich mee brengt dat we vroeg of laat wakker moeten worden en dan pas het besef zullen krijgen, dat we namelijk onderdrukt worden.
Gelukkig zijn er altijd nog mensen die hun ogen openhouden en de bui zien aankomen, maar gebeurt dit wel genoeg. Zou er niet veel meer moeten gebeuren, dan wat er nu tegen dergelijke Europese overeenkomsten gebeurt? Waar zijn de protesten? Waarom blijft iedereen rustig in z`n stoel zitten? Waarom loopt iedereen alleen maar te zeuren over wat er allemaal mis is, en krijg je niemand overeind om mee te helpen om zich te verzetten tegen overheden die hun eigen bevolking manipuleren zodat zij vrij spel hebben om hun regeltjes en wetsartikelen er door te kunnen drukken?
Als ik de verhalen hoor van vele ouderen onder ons, heerste er in de jaren 60, 70 en 80 een behoorlijke verzetscultuur, maar waar is deze gebleven? Waarom waren mensen vroeger wel bereid om op te staan en blijven we nu liever thuis? Wat is er aan de hand met de gemiddelde Nederlander? Het begint mij steeds duidelijker te worden dat sinds de komst van de televisie de mens langzaam zijn gedrevenheid voor een betere wereld aan het verliezen is. Nog nooit zijn er zoveel leugens op een samenleving afgevuurd, en mensen weten totaal niet meer wat ze moeten denken. Wanneer ze de waarheid moeten ontdekken over bijvoorbeeld de Codex Alimentarius, dan wordt het afgedaan als een conspiratie theorie zonder dat men hier daadwerkelijk onderzoek naar heeft gedaan. De waarheid lijkt gewoon vertroebeld te worden door de vele onzin die de media rond blijft pompen.
Er valt veel te zeggen over mijn posting, maar één ding is zeker. We zouden nu toch echt moeten opstaan en de mens grootschalig moeten gaan informeren, wil je vroeg of laat niet wakker worden met het idee dat je onderdrukt en uitgebuit wordt. Er moet gewoon iets gebeuren en anders kunnen we beter ophouden met klagen, we weten inmiddels wel wat er allemaal fout is in onze samenleving. Wij weten wel, dat overheden over ons heenlopen. Maar als we hier niets tegen doen, veranderen we dan wat? Moeten we echt wachten tot er eerst genoeg mensen een Libertarisch gedachtegoed aanhangen? Of moeten we gewoon bij elkaar komen en gewoon tot actie over gaan doormiddel van ludieke acties die de aandacht van het publiek wel weten te bereiken?
En voor de mensen die kritiek hebben op deze posting, probeer eens voor één keer bij te dragen over hoe we nu daadwerkelijk in verzet kunnen komen tegen een dergelijk apparaat als de EU, zonder er bij de pakken neer te gaan zitten, denkend dat er toch niets tegen te doen is. Nee, zolang iedereen gemanipuleerd wordt, is hier inderdaad niks tegen te doen, maar juist daarom moeten we mensen zien wakker te schudden.
——————————–
Ingezonden door Erik
























Aan Erik,
Hub heeft gelijk, je initiatief zakt weg. Laat zoiets goeds niet wegzakken.
Nederland laakt op dit moment aan een liberale gedachtengang. De promotie daarvan door dit soort initiatieven is altijd goed.
[30]
Wat een krankzinnige half-assed flakey idee … dat ""New Hampshare Free State Project"". Notabene niets minder dan a-state-within-a-state in andermans land … en juridisch gebied ook nog. Waar niet alleen de nieuwkomers maar ook de inboorlingen toe "bekeerd" moeten worden.
Nog niet eens als een "kerk-staat" tussen de oren, zoals de Islam dat is …
Gelukkig maar dat het geinstitutioneerde libertarisme volledig verlamd en geheel mentaal gehandicapt ter wereld is gekomen …
[32]
Eigenlijk zoals de Verenigde Staten van Amerika zijn ontstaan en daarvoor gekoloniseerd gebied waren dat daarvoor aan de onbekeerde inboorlingen toebehoorde. De meeste staten en andere ‘autonome’ gebieden zijn ontstaan uit wat eerst andermans juridisch gebied was. Zo onaantastbaar is dat niet.
Zo af en toe heb je best gelijk met je kritiek maar je lijkt mij te cynisch om interessante kansen op te merken.
Ik denk dat het FSP een mooi initiatief is, maar wel eens kan stranden op gebrek aan belangstelling of daadkracht van geinteresseerden. Kortom het verdwijnt dan door de vrije markt die het zelf propageert. Dan blijft voor mij nog een vraag open: zou de Eurofiele Sarkozy daar op excursie zijn geweest toen hij op vakantie was in New Hampshire?
Vandaag pas kennisgemaakt met de site en een aantal interessante bijdragen gelezen.
Eerst even een korte introductie om mijn opmerkingen in het juiste verband te lezen. Sinds eind 1999 heb ik met mijn vrouw en zoon Nederland verlaten en woon nu in Portugal. In mijn studententijd ben ik lid (regionaal bestuur) geweest van de JOVD. De interesse in de politiek is altijd gebleven en als ik van een afstand de situatie in Nederland volg dan zijn een aantal ontwikkelingen niet te beredeneren. Toen wij vertrokken dachten wij dat veel in Nederland beter geregeld was dan in Portugal. Gedeeltijk was dat ook zo. Nu zien we een ontwikkeling dat Portugal al enige tientallen jaren vooruitgaat en moderniseert. Nederland doet het tegenovergestelde. Ik hoop dat er een ontwikkeling start waardoor het verval van Nederland stopt en de leefbaarheid weer verbeterd.
De lijdzaamheid waarmee de inwoners van Nederland alles over zich heen laten komen en accepteren is verbijsterend. Ik heb bijvoorbeeld een goede kennis die dagelijks 3 tot 4 uur reistijd heeft i.v.m. het verkeersinfarct. Het onbegrijpelijke is dat hij dit wel lastig vind maar wel accepteert. En er komst iedere keer weer iets bij. Dit is het principe van de kikker, verwarm het water langzaam en je kunt hem koken. Passiviteit en berusting leiden tot verval.
Er is een schijn democratie ontstaan die alleen nog voordelen biedt voor de politieke kaste. Als de politiek weer eens een maatregel neemt die het grote publiek raakt, staat de Televaag vol met reacties. Een soort algemene gedragen verontwaardiging waarmee stoom wordt afgeblazen. Wel een reactie maar geen actie. Ik zie nog geen kentering van dit proces omdat de Nederlandse samenleving op een aantal onderdelen te ver is afgegleden, denk aan: moraliteit, vb.(60 of meer kamerleden die 6 jaar lang ¤ 6200 verdienen omdat ze niet herkozen zijn) saamhorigheid, respect, criminaliteit, tolerantie.
Om dit proces te stoppen en om te buigen is verzet tegen de Eu zoals bepleit denk ik niet de oplossing. Naar mijn idee moet je klein beginnen met het liberalisme en gezond boerenverstand als vertrekpunt om van binnenuit in het politieke systeem je invloed uit te breiden. Als je het werkelijk meent moet je doel zijn om aan de volgende verkiezingen deel te nemen. Zoals al in een eerder bijdrage gemeld” Er valt een hoop te leren van de tactieken van diverse politiek correcte groeperingen. Wellicht is het een idee om zelf als politiek correct door het leven te gaan en libertarisme als het ‘ware socialisme’ of het ‘nieuwe socialisme’ te presenteren”
Het contact met je toekomstige kiezer, of beter sympathisant of “stil lid” moet zich niet beperken tot 3 maanden voor de verkiezingen. Je moet doormiddel van bewezen technieken en gebruikmakend van de virtuele wereld, de SP doet dit heel aardig, een permanente dialoog met je achterban onderhouden. Mensen die zich dan betrokken voelen kunnen dan ook d.m.v. een enquête of meestemmen via het internet zelfs de stemmingen in de 2e kamer mee beïnvloeden. Het zou toch prachtig zijn als je als kiezer niet eenmalig je mandaat afgeeft en dan lijdzaam moet wachten tot de volgende verkiezing, om je invloed te laten voelen! Dat is we democratie. Niet de fractie maar de achterban die je gekozen heeft bepaald een standpunt bij de stemmingen in de 2e kamer.
Zo zijn er nog wel een aantal suggesties denk ook maar eens aan het de werkgroep Texel etc.
[34]
Wat mij nog veeeel meer verbijsterd is dat een academisch gevormd iemand(?) die Nederland de rug heeft toegekeerd, zelfs op afstand zich nog steeds niet van bewust is dat het om een volledig achterhaalde feodale en absolute monarchie gaat.
Een monarchie dat geregeerd wordt door middel van de politieke pachterpartijen genaam neo-NSB-1 ( CDU), neo-NSB-2 (PvdA), neo-NSB-3 (VVD) … neo-NSB-n … waar GEEN echte politieke OPPOSITIE wordt geduld …
Grootste politieke misdadiger ooit? Niemand minder dan een Thorbecke die destijds de toenmalige koming een gouden parachute aanreikte … ten koste na het Nederlandse volk … en ten voordele van eigen macht … Daar was Mutsert een kind bij …
Maar inmiddels heeft men het volk veilig aan de "verzorgingsstaat" VERSLAAFD …
En maar over TRIVIA blijven ouwehoeren …
[34] Welkom Karel. Ik ben pas in 2001 vertrokken (naar het veel leukere Thaialnd ;-)) maar jouw verbazing kan ik delen. En wij zijn veel meer verbaasd dan de inwoners van NL, de kikkers inderdaad die in het alsmaar hete wordende water leven.
Welkom!
"Of moeten we gewoon bij elkaar komen en gewoon tot actie over gaan doormiddel van ludieke acties die de aandacht van het publiek wel weten te bereiken?"
Een wijze man zei mij eens:
"Je kunt het ze leren gewoon door te zeggen"
Het zal verandering brengen.
[1] ‘alleen als er een goede leider opstaat’.
Dat was wel zo. Maar nu werkt dat zo niet meer. Je beschreef goed hoe een echte nieuwe leider ‘zijn ding’ toch niet kan doen.
Uitbesteding aan leiders doet het niet meer. Het is de hoogste tijd dat we ELKAAR aanspreken. Niet meer verbaasd zijn dat mensen niets doen (lees: alles maar laten gebeuren). Maar niet meer ACCEPTEREN dat medeburgers met het blijven stemmen jou ook verplichten mee te doen met dat niets doen (lees: ‘alles maar laten gebeuren). Het zijn onze mede-burgers die we aan moeten spreken. Niet politici of leiders. Anders besteed je je keuzes en waarheden WEER uit.
Elkaar aanspreken:
http://thefemininetouch.nl/…
En wat een prachtig stuk heb je geschreven Erik, dankje.
Goed geschreven, ik ben het helemaal met je eens.
Wat betreft actievoeren, ja dat zal steeds moeilijker worden. Mijn idee heb ik al meerdere malen geopperd, o.a. op NUJIJ.
PASSIEF ANONIEM ACTIEVOEREN: Mondiale oproep om 1 dag thuis te blijven, geen boodschappen doen niet tanken enz enz.
Voordeel we zijn dan allemaal anoniem, geen last van infiltranten, geen vechtpartijen en geen arrestaties, niemand kan ons verbieden om thuis te blijven! Ik geloof heilig dat ze pas wakker worden als ze in de portemonnaie geraakt worden.
De spijker op zijn kop, goed stuk en wat gaan we eraan doen met elkaar.
Het is lastig om mensen te mobiliseren, men lijkt of te druk, of gewoon niet geinteresseerd en men doet complottheorieën standaard af als belachelijk.
Vraag je je wel eens af hoe het komt dat de gemiddelde mens zo is geworden?
Jaha, hoor ik je zeggen, dat is nu precies de strekking van mijn verhaal.
De oorzaken van dit apathisch gedrag zijn in de ogen van diezelfde mensen dusdanig wereldvreemd, dat men ook dat zal afdoen met een lachertje.
Wat er momenteel gebeurt in Europa en de wereld, is tot nu toe exact volgens de planning van onder meer De Bilderberg groep. Er zijn plannen in plannen in plannen, met als einddoel de wereldbevolking niet alleen murw te maken, maar ’t liefst ook te decimeren.
Winston Churchill zei het al….
Kijk eens om je heen. Pharmaceutische bedrijven zijn beursgenoteerd! De olie-industrie – een oud spook dat zorgde voor autoloze zondagen voor "het volk" -floreert als nooit tevoren, er zijn zelfs legio transportproblemen.
De global warming humbug die meneer Gore voor onze voeten uitspreidt…
Inherent daaraan de belachelijke spaarlampenaktie voor gewone mensen zoals u en ik die belasting betalen.
De totale ontkenning over chemtrails, over HAARP, over de échte plannen achter de RFID chip, die een relatie hebben met de Codex Alimentarius.
Plannen die je de haren te berge doen rijzen. Europa is ondervoed, in de zin van vitaminen en mineralen. Ons voedsel bevat steeds minder vitaminen, gezond eten is nog nooit zo belangrijk geweest!
Mét deze mate van ondervoeding worden straks volgens de Codex de tot nu toe vrij verkrijgbare vitaminen, mineralen en alternatieve geneesmiddelen (voedingssupplementen) op een verboden (?!!) lijst gezet. De hogere doelstelling daarvan ontgaat een nuchter nadenkend mens volledig, maar dan ook VOLLEDIG. De eerste geluiden zijn er al. De FDA in de States heeft een ongebreideld gebruik van vitaminen ter discussie gesteld, enkele maanden geleden.
Ga maar eens Googelen en trek je eigen conclusies. Boos worden heeft geen zin. Inzicht is belangrijk. Heb inzicht in wat er gebeurt, bevechten lukt je niet, daarvoor zijn er te veel mensen gebrainwashed, inclusief het clubje in Den Haag.
Maak jezelf niet overspannen met al die gedachten. Er speelt heel veel en dusdanig, dat veel mensen zich alsnog terug trekken omdat het allemaal te heftig wordt. Zie in wat er gebeurt, loop niet mee met de publieke opinie en laat je geluid horen overal waar dat maar mogelijk is.
De meeste mensen worden nog maar nét een beetje wakker…..
En ik hoop dat er nog velen, velen zullen volgen.
Inderdaad een mooi geschreven stuk.
democratie is ver te zoeken tegenwoordig als er uberhaupt nog sprake is van democratie want er wordt wat afgesold met de burgers vandaag de dag.Hieronder nog een voorbeeld hoe overheden maar hun gang gaan en ons uiteindelijk tot gechipte slaven wil maken en onze financiele zaken totaal wil gaan beheersen. Project LUCID — het 666 universeel controlesysteem van het beest.
http://83.161.104.6/henryv/…
FOODS FOR THOUGHTS
Ja inderdaad wanneer gaan we nu eindelijk iets doen?! We draaien allemaal rond in een cirkeltje, sommigen hebben de moed verloren zijn lamgeslagen, anderen proberen er toch nog wanhopig uit te komen en sommigen interesseert het gewoon niets. Wees eerlijk, demonstreren ach ja, er zitten altijd wel mensen of infiltranten bij die ervoor zorgen dat het in een kwaad daglicht komt te staan of het wordt simpelweg verboden. Ik heb hier al eerder over geschreven en geprobeerd een artikel op NUJIJ te plaatsen, dit laatste lukte dus niet.
Afijn mijns inziens is er maar 1 manier en dit is echt mijn stokpaardje (sorry)
PASSIEF ANONIEM demonstreren. HOE een mondiale oproep, gedurende 1 dag thuis blijven, geen geld uitgeven, dus geen boodschappen, niet tanken zo min mogelijk electra gebruiken. Het mooiste zou zijn een doordeweekse dag en dat mensen dan ook niet zouden werken, maar ik begrijp dat dat te veel gevraagd zou zijn. Laten we het een zaterdag doen er hoeft dan niemand te "staken". Dit is mijnsinziens het enige wat werkelijk een grote impact zou hebben, we moeten ze dan maar in de portemonnaie raken!! En ze kunnen ons een dag voor onszelf toch niet verbieden, of wel soms.
Oeps besefte niet dat ik dit al geplaatst had.
De analyses over de onvrede zijn nu redelijke belicht. Wie neemt nu het initiatief om dit gestructureerd tot een gezamenlijke actie te transformeren. En wie wil hier een bijdrage aan leveren. Dit met het doel om bij de volgende verkiezingen serieuze invloed uit te gaan oefenen?
[44]
Je had hier net zo goed kunnen blijven … anders had je geweten dat landelijke "verkiezingen" in Nederalnd nix dan een wassen neus is en geen eene ruk voorsteld.
Hoezoooooo "serieuze" invloed? op wie en op wat …? Er is is hier geens eens een ecgte en legitiem oppositie …
Let wel, Nederland is nog steeds een … steeds verder afglijdende feodale en absolute MONARCHIE … waar de kwien uiteindelijk de dienst uitmaakt wat voor een gelijkstampte multikultieland het zal zijn … Hoezoooo "invloed"?
Karel JAM Want beledigd het beetje gezond verstand dat zich hier staande probeert te houden …
[44] http://www.ditkannietwaarzi…
Hoi,
Bovenstaande link is van een demonstratie in Berlijn op 22/9 a.s.
Misschien een begin… waarvan dan?
Denk niet dat we moeten botsen en alleen al van het onderwerp een welles-nietes spelletje moeten maken.
Karel JAM Want… enig idee waar we het hier over hebben? Waar we met elkaar tegen protesteren? Het is groots, het is ondoorzichtig en het manipuleert de mensheid op vele manieren op alle fronten. Politiek Den Haag stelt niets voor, dat zijn enkel loopjongens of een nog lagere kaste in dit verhaal.
Democratie? Forget it. Zodra je echt je mond roert, word je gemonitord. Vragen aan overheden over brandende kwesties worden simpelweg niet beantwoord of je krijgt een antwoord alsof je de intelligentie van een garnaal hebt.
Geweld is trouwens ook al geen oplossing, ik begrijp de drijfveren van de lieden die b.v. protesteren tegen de G8 wel, maar de pers meet ze alleen maar negatiever uit door de rotzooi die er elke keer van gemaakt wordt.
De gevestigde wetenschap hult zich in stilzwijgen over veel zaken, want ze zijn bang voor hun baan. De wetenschappers, hooggeplaatste militairen en andere figuren die wel hun nek durven uitsteken, worden alsnog belachelijk gemaakt.
Er valt niet tegen te vechten, want dat gevecht verlies je op voorhand.
Fatalistisch? Nee hoor, wat ik al hierboven schreef: zie wat er gebeurt om je heen en maak mensen wakker.
Degenen die nu met hun donkere scenario’s bezig zijn, krijgen een portie van eigen deeg.
Het is een kwestie van aftellen.
Goededag vrienden!
Ik ben mensen aan ’t mobiliseren om met een groep naar Berlijn te gaan.
Ik ben geen linkse bal, werk notabene in ICT sector. Maar waar onze ‘leiders’ de laatste jaren mee bezig zijn… tis genoeg!
GA NAAR BERLIJN EN LAAT HET VOLK WEER ‘S SPREKEN!!!!
kapla.
Democratie?
Je hebt zeker nog nooit met verkiezingen meegedaan. Als ik het begin van het verhaal zie, dan weet ik al dat er een hoop ongefundeerde vrije gedachten komt, een gevaarlijk goedje. Revoluties worden door de derde hond die er met het been vandoor gaat opgelost.
Democratie bestond al bij de oude Grieken. De Romeinse staat had ook democratie, en ook Gladiatoren gevechten en slaven. Als slaven weg liepen, werden ze gekruisigd.
Ik heb wel eens met de verkiezingen meegedaan. Zo werd ik er getuige van, hoe mijn partij gesaboteerd werd door vijanden van mijn partij door middel van bureacratische middelen. Zoals ik en vele anderen ook op andere terreinen gesaboteerd worden met bureaucratische middelen. De mondige jaren 60-70-80 zijn niet voorbij, er wordt nog evenveel geprotesteerd, echter, de media houden het geheim.
De protesten zijn grimmiger geworden. In de jaren ’90 vielen de eerste doden bij de anti-globalistische demonstratie in Genoa. Het totalitaire optreden van de politie wordt elk jaar brutaler. Veel infiltranten ondersteunen politie en pers om demonstraties te vernietigen. Dat alles wordt geheim gehouden in de media. Ook hebben demonstraties geen enkel effect meer, zoals de demonstraties tegen de oorlog in Irak, het haalt niets uit.
Dan wordt in dit stuk ook nog een negatief woord gegeven over het onderzoek naar de oorzaken van deze tirannie in Europa, samenzwering. Deze totalitaire staat is niet mogelijk zonder samenzwering, iedereen die ooit demonstreert weet, dat er een samenzwering is tussen officieren van justici en de pers.
Het ligt er nog al dik bovenop.
Met zo weinig informatie als hier zo’n artikel schrijven, dat zal weinig zoden aan de dijk zetten. De realiteit achter de zichtbare samenzwering, voor protestanten tenminste, is dankzij internet nu nog te achterhalen. Want internet is (nog) niet gecensureerd, zoals de rest van de media helemaal dichtgetimmerd zijn.
Op het moment wordt er significante informatie vernietigd in WIKI pedia. Dit is vooral zichtbaar bij alle informatie die betrekking heeft op het Vatikaan. Het is namelijk zo, dat alle Fascistische leiders uit de 2e Wereld Oorlog rooms katholiek waren. Benito Mussolini ging daar nog het verste in, wettelijk gezien, want gaf het Vatikaan staatsrechten. Een Kardinaal Sint Nicolaas cadeautje. Adolf Hitler, Himmler, Goebbels, von Papen, Franco, Pavelic, Mussert, het zijn allemaal Katholieken.
Contra Reformatie.
Hier ook een reacktie en aanvulling van mij op die Erik.
Zulke berichten kunnen niet vaak genoeg op het internet verschijnen, zodat de speeders van onze sociaal/politieke analyticus kan peilen hoe groot de onvreden is. Hoe meer mensen hun onvreden uiten hoe bekender het wordt en opgepikt wordt in de media.
Via internet kunnen we een machtig signaal afgeven en hopelijk ook een collectief.
Hieronder mijn uiting van ontevredenheid en ter aanvulling.
Diknekken.
Wat zijn deze diknekken voor mensen?.
Deze diknekken zijn mensen die mensen minder belangrijker vinden dan geld + macht.
Als de diknekken niet de winsten behalen waarvoor zij hun winstverwachting hebben berekend en daardoor minder geld omzetten. Zetten ze gewoon de hardwerkende mens op straat, om alsnog hun geld binnen te halen en daardoor meer macht en zichzelf meer bonussen te vergaren of ze zorgen dat de bestedingen en gebruik van diensten en energie, duurder worden.
Onze belastingstelsel is een vorm van diefstal.
Neem de BTW en de accijnzen, het verbruik van brandstoffen met de daarbij behorende verschillen van wegen belastingen ( LPG, Diesel.)
Het kwartje van Kok,
Successierechten, extra loonbelasting enz.enz.
De geldontwaarding van de invoering van de Euro, zodat bewust automatisch de loonkosten verlaagd werden. Wand immers onze loonkosten waren veels te hoog.
Als er minder energie verbruikt wordt, missen ze minder inkomen en worden de verbruikskosten hoger. Idem bij schaarste van energiebronnen.
Door bureaucratie en andere incompetente beleidsvoering worden kosten daardoor onnodig verhoogd zoals de zorgpremie.
Er komen jaarlijks honderden miljarden euro`s of meer in de staatskas terecht.
Wat doen ze ermee???
De grootste hebberige machtwellustige zijn:
1 Regeringen Wereldwijd ( Amerika)
2 De aandeelhouders en banken.
3 Raad van besturen
4 Directeuren
5 De Minister-president en de regering in zijn totaal
6 Managers van bedrijven die voor hun bonussen werken.
Deze mensen zorgen voor beurscrashes en economisch onheil
Als je kijkt naar onze regering.
Ik vraag me af of zij een macht uitdragen
Zij worden, het lijkt wel als marionetten voortbewogen.
Maar door wie worden ze bestuurd?
Amerika?, Brussel, Het bedrijfsleven? Aandeelhouders en Raad van besturen?
De macht wordt bepaald door diegene met de meeste macht en geld.
Ik weet wel als gewoon hard werkende mens, dat mijn verdiende geld snel uit mijn portemonnee, door de hebzuchtige machtswellustige diknekken, wordt gestolen.
Dit in verschillende vormen van belasting verhogingen, geldontwaarding, het steeds duurder worden van de eerste levensbehoefte en andere belangrijke producten.
Dit alleen om de geldwolven van de machtlustige diknekken te voldoen om hun bonussen en macht te doen vergroten. Ten kosten van allen mensen die daardoor ontslagen worden van hun werkzaamheden en dat er mensen zijn die voor armoede bij de voedselbanken hun maaltijd kunnen halen.
Ik als een gewoon rechtvaardig denkend mens, heb geen vertrouwen meer in onze regerende sociaal/politieke beleidsvoering
Ik geloof onze regering niet meer.
Zij beloofde ons het zoet, weet jullie het nog wel, het teruggeven van het kwartje van Kok.
Wat ik weet is, dat we gemanipuleerd en dom gehouden worden.
Ik kan jullie vertellen dat, als wij, een collectieve en een sterke eenheid vormen, we veel meer macht hebben, (en dit zonder geld,) we deze diknekken een financieel lesje kunnen leren.
Zelfs de regering kan hier niets aan doen.
Maar zolang we als makke schapen achter deze diknek-elite aanlopen, kunnen ze ons maken en breken.
Ik vraag me af ,
Hoeveel hardwerkende mannen en vrouwen er leven hier in ons land.
Waar is de vechtersmentaliteit van vroeger gebleven, waarbij er massaal gedemonstreerd werd, Het opkomen voor het onrecht op zelfverrijking ten kosten voor de gewone hard werkende man en vrouw.
Allen zijn wij machtiger zolang wij maar een collectief vormen.
De vraag is,
Hoe realiseer je een collectief?
Misschien wel via het internet, om meer van bovenstaande uitingen op het internet te verspreiden
Wie het weet mag het zeggen en verspreiden op het internet.
[1] Hallo,men kan op verschillende manieren iets ondernemen als men iets onder de aandacht wil brengen.bv. kleine advertentie’s in de lokale weekkranten zetten.Het is wel niet spectaculair,maar je kan het zien als korrels zand in een mechaniek strooien of als kleine speldeprikken.maar op den duur heeft het een vrij onverwacht effect.o ja kleine advertentie’s zijn beneden de 10 euro’s te plaatsen.
Beste Mensen,
Hoe lijkt het jullie om zelf als Burgers een Referendum over het verdrag te organiseren. Hier hebben we een groot netwerk voor nodig. Een aantal mensen in elke gemeente. Wil je meedoen mail dan naar e.westerbeek@hotmail.com en kijk eens op http://www.op-weg-naar-een-…
Elbert.
Wanneer begrijpen we dat wij al eeuwen in een 1 partijsysteem zitten waarbij we de groepen (partijen) beter een kleur toe kunnen wijzen in plaats van een ideologie die (zodra de geselecteerden in het clubhuis zitten) vergeten wordt.
Het is een dolle boel wanneer je dan ook beseft dat alle weerstand onnodig is. Pak degenen bij hun lurven die stennis maken en zoek uit waar ze vandaan komen en wat hun missie is en je zult zien dat je bij de machtshebbers uitkomt dat is toch logisch…
Onderken dit probleem en blijf vooral opletten, wij willen allemaal helpen als het op een vredige en ordelijke manier gebeurt.. Laat alle geheimen maar op straat gegooid worden, daar horen ze ook, samen met het onderdrukkende en tyrrannieke stelletje dat nog steeds denkt dat we door fluoride, vaccinnaties, chemtrails, UMTS bestraling, en "voedselverbetering" zo achterlijk zijn geworden dat we in de rij gaan staan om gechipt te worden…
Hoe hoger de opleidingsgraad, hoe meer iemand te verliezen heeft. En door wie worden veel hoger opgeleiden betaald??
Bij het melden van de waarheid, zoals die jongens van de TU in Delft wordt er geeist dat de "officiele" cijfers gebruikt worden, in plaats van de reele belastingsberekeningen die gelden vooor deze soort gebouwen….
De ochtend na hun uitkomst werd er direct gemeld dat:
"Nederlandse studenten met behoud van studiebeurs in het buitenland mochten gaan studeren" zijn we in slaap gevallen of zo…
Dertig plus jaar geleden kregen we dezelfde spin te horen toen moesten ook al het spoorboekje de Nederlandse taal, de geziekenkostenverzekering etc. veranderd worden… Tevens moesten alle betalingen via de BANK gebeuren, en moesten we toleranter gemaakt worden..
Deze "tolerantie" gaat ons nu zo langzamerhand de nek kosten…
De dollar staat op een histerisch 😉 laagtepunt en waar blijft de SHELL nu met zijn prijsverlaging zijn we soms zo simpel dat ons kabinet na drie dagen GEHEIME besprekingen denkt ons in de zak te kunnen steken of zo…
LATEN WIJ ALLEMAAL EENS EEN WITTE POLSBAND OMDOEN OM TE WETEN DAT WE ALLEMAAL GELIJK ZIJN EN VAN ELKAAR DIREKT OOK OP DE HOOGTE ZIJN DAT WE WETEN WAT ER AAN DE HAND IS IN DEZE WERELD >>>>
[50] Ik lees geen kranten omdat deze net zo gemanipuleerd worden als onze politiek, en media:|
Internet heeft meer bereik, en is als enige manier van media te controleren op waarheid dor onszelf…
Houdt alles in eigen hand;)
Rob..
Comments are closed.