NL-regering (2 aug. ): Minister Ernst Hirsch Ballin (Justitie)(CDA) wil meer toezicht op de kansspelen. Een nieuwe wet maakt het mogelijk hiervoor een autoriteit op te richten.
LSR: Libertarische Schaduw Regering: Kort geleden (19 juli) waarschuwden we nog tegen al die autoriteiten die ons zo ziek maken. Maar Ernst trekt zich daar niets van aan. Die breidt lekker gewoon zijn macht uit. Deze bingo-autoriteit zal de vergunningen verlenen, uitvoering controleren en overtreders straffen. Dit is geen “trias politicas” maar een “Unas politica”.
En dan praten we nog niet over de volgende aap die uit de mouw komt: “De opbrengsten van kansspelen moeten worden besteed aan een goed doel of terugvloeien in de staatskas”.
Zie ook:
www.vrijspreker.nl/vs/item/…
www.vrijspreker.nl/vs/item/…