Het is vrijdagavond, de tv staat op een vervelende aflevering van Miss Fine en mijn gedachten dwarrelen een beetje …
Een beetje mijmeren. Is het nou echt zo slecht in dit kikkerkland? Of als we zaken in verhoudingen zien en relateren aan bijvoorbeeld… Pakistan, Irak, Darfur, Ijsland, USA… Om maar wat landen te noemen. We worden inderdaad leeggezogen door de nimmer aflatende honger van de blauwe enveloppen maffia, en er wordt veel tijd besteed aan fietsverlichting, autohoezen en scheten van koeien. Maar wees eerlijk, Pakistan is op dit moment nou ook niet echt een paradijs. Om maar te zwijgen van Darfur en Irak. In dit land ben je redelijk “veilig” kwa leven. Dat kan je nauwelijks zeggen van genoemde landen. Ijsland… hoor ik u denken. Ja Ijsland, gewoon omdat het er koud is en guur. Dat is een land waar ik niet dood gevonden wil worden. En de USA dan? Geweldig land, fantast(ische) leider. Zou omgeboud moeten worden tot pretpark. Vroeger mijn favoriete land, tegenwoordig mijn schrikbeeld. Een ovedrheid die alles, maar dan ook echt alles controleert. Nee dames en heren, doet u mij dit rare pruttellandje dan maar. Ik neem dan onze marionetten in Den Haag op de koop toe. Of is dat de rode wijn die nu enkele woorden meespreekt?
"Zou omgebouwd moeten zorden tot pretpark."
Dat moet haast betekenen dat je er nog nooit geweest bent Jager, want uit mijn 2 bezoekjes verleden jaar en verleden week heb ik geleerd dat gans Amerika eruit ziet als een kermis, een pretpark. Doet me altijd denken aan de boekjes van Popeye en de tv-reeks Happy Days: het ziet er gewoon echt zo uit.
Wat te denken va de sociarabische heilstaten?
Telefoon en stroom gratis.
Een huis of 250.000 dollar wanneer je gaat trouwen.
Auto’s en ander leuk spul zonder belasting.
Benzine tegen weggeef prijzen.
Helaas is de pensioenleeftijd wel verhoogd naar 53 jaar ;-).
Ik ga morgen weer aan ontwikkelingshulp doen en mijn benzinetank volgooien.
“IJsland… hoor ik u denken. (-) Dat is een land waar ik niet dood gevonden wil worden.”
IJslanders zijn van oudsher anders behoorlijk vrijheidslievend. In IJsland mag je tenminste lekker offroaden met je 800 pk SUV:
http://www.youtube.com/watc…
En ze laten je ook nog over het water rijden:
http://www.youtube.com/watc…
Waarde amice, die slobberwijn maakt je troebel! Politicie doen precies hetzelfde met ons. Bijv. vlak voor de verkiezing zijn politicie weer mens, leuk, aardig, luisterend, meelevend, ze worden weer één met het volk! Deze wondermiddelen werken precies zoals dat middel van jou! Nl is niet mooier dan al die andere ‘slechte’ landen. De realiteit is dat NL door de firma List&Bedrog in het moeras verdwijnt en wordt bezet door het ‘leger des EU’.
Over het weer maar te zwijgen! Maar daar kan echt niemand iets aan veranderen. Mits je de verhalen gelooft van onze milieu activisten.
http://www.vakantieshop.nl/…
LANG LEVE ONS GODSVRUCHTIG LAND!
De 10 verboden van Balkenende-IV
Gij zult niet online pokeren
Gij zult geen alcoholreclames uitzenden voor negenen
Gij zult geen valse identiteit aannemen
Gij zult niet handelen in dierenporno
Gij zult geen gloeilampen gebruiken
Gij zult geen paddo’s verkopen
Gij zult geen kinderporno kijken
Gij zult geen pornofeesten toestaan
Gij zult geen mixdrankjes en Breezers verkopen
Gij zult niet handelen in bont van zadelrob en klapmuts
"In dit land ben je redelijk "veilig" kwa leven."
Dat ben je in elk land als je je maar volledig aan het regime onderwerpt.
Als je je tot de Islam bekeert (Islam betekent onderwerping) ben je zelfs in menig islamo-fascistisch land niet onveiliger dan hier in Nederland.
Maar ook hier ben je maar veilig als je je onderwerpt aan het regime.
Probeer maar eens je eigen zuur verdiende geld te houden door pertinent te weigeren de afpersers van de belastingdienst je beschermgeld te betalen.
Je zal veroordeeld worden.
So what? Je komt op de zitting niet opdagen en betaalt niet alsnog.
Dan komt men met een deurwaarder bij je langs.
So what? Dan weiger je die binnen te laten.
Dan komt de gewapende tak van de overheid je deur wel effe forceren.
En neemt men je spullen gewoon mee.
Ondertussen wordt je ook gesommeerd zelf mee te komen.
So what? Dat weiger je.
Dan word je gewoon meegenomen.
So what? Dan ruk je je los.
Dan wordt er gewoon GEWELD tegen je gebruikt.
Zo, en jij dacht dat je hier veilig was?
Ja, zolang je je volledig onderwerpt en je zuurverdiende centen zomaar afstaat aan die bende mafiosen, ben je veilig ja. Dan heb je immers je beschermgeld betaald. Je weet wel, het geld dat je tegen HENzelf beschermd. Maar niet tegen andere boeven, want daar houdt de politie zich niet mee bezig. Of als ze het doen, dan lijkt het resultaat nergens op: 20% wordt opgelost.
Ik ben het helemaal met dit artikel eens.
Volgens mij is klagen een ingebakken natuur van de Nederlander. Iedereen doet het wel eens zo af en toe, sommige heel vaak.
Maar als je echt om je heen kijkt, hebben we het nog niet zo slecht, en vraag ik me ook wel eens af, is er een echt beter alternatief?
Nee denk ik dan, want anders was die revolutie er ook wel geweest.
Iedere potentiele revolutioner weet dat in zijn achterhoofd natuurlijk ook wel dat verandering 50/50% beter of slechter kan uitpakken, en dat verliest het van de 75% goed die we het in Nederland hebben.
[3] En het beetje benzine/olie dat ze (in afnemende mate) op Ijsland verbruiken ‘compenseren’ ze ruimschoots 😉
http://www.os.is/page/energ…
[8] Ja Peter, "we" hebben het nog steeds niet zo slecht. "Wij" hebben het nog nooit zo goed gehad, en "je weet wat je hebt, maar niet wat je krijgt als je verandering wil.
Dit hoor ik vaak. Het zijn echter "dooddoeners" om je maar neer te leggen bij de bestaande situatie.
Natuurlijk is het afgeven van maar 50 % van je prestatie beter dan als je gedwongen wordt 90% af te geven.
En DAT de algemene situatie zoveel beter is, komt doordat productieve mensen meer (kunnen) produceren. Er kan alleen geconsumeerd worden, wat geproduceerd is.
En dat is ONDANKS de politici die zoveel afromen.
En dan praten we nog niet eens over het uithollen van de persoonlijke vrijheid van iedereen. Die is steeds kleiner en het erge is dat de lethargie en apathie al zover is doorgedrongen dat hele volksstammen dat niet eens merken.
[10]
Precies, zoals ik altijd weer (relatief gezien dan) vrolijk wordt na het aanschouwen van iemand in een rolstoel, daar ik mijn beide benen nog kan gebruiken.
Ondanks die vrolijkheid lijkt het mij een slecht idee om een been af te laten zetten.
Comments are closed.