Nu.nl komt met een verrassend nieuwtje: voortaan mogen ministers, staatssecretarissen en tweede kamerleden ook zelf hun stem uitbrengen tijdens de verkiezingen.
Lees het hele artikel op nu.nl

hier

7 REACTIES

  1. Goed gebracht! Leuk!

    Maar serieus is het een drama. Tel die stemmen van degenen die "wilsonbekwaam" zijn bij de grote groep die stemt maar ook de essentie niet kent, dan weet je door wie jouw het leven lastig wordt gemaakt.

  2. Tuurlijk, veel mensen zullen niet kunnen stemmen of weten helemaal niet wat stemmen is! Maar de ‘behulpzame’ medemens, zal met zijn gezonde sociale mening, ze dat wel even uitleggen.

    Even kijken of wilsonbekwamen in andere zaken serieus worden genomen of rechten krijgen!? [2]

  3. Na de allochtonen is dit de nieuwe doelgroep van de linkse kerk…

  4. [2] Als mensen die wilsonbekwaam zijn mogen stemmen, waarom kinderen niet? Mijn voorstel zou zijn dat je minstens een x aantal euro’s per jaar aan belasting moet betalen, voordat je een stem kunt uitbrengen.

Comments are closed.