Balkenende: “De Verenigde Naties (VN) moeten een sterkere rol krijgen in Afghanistan”
Bush:”De oorlog in Afghanistan moet gewonnen worden, kan niet schelen hoeveel het kost.
Nieuwsbrief Regering: “De internationale inzet in Afghanistan kan volgens minister-president Balkenende beter. De Verenigde Naties (VN) moeten volgens hem een sterkere rol krijgen. Dit zei minister-president Balkenende in een toespraak voor het Young Atlanticist Summit in Boekarest. Op deze top, voorafgaand aan de NAVO-top, komen jongeren en jonge professionals bijeen.”
Balkenende: “…. wie zich ook maar enigszins verdiept in de omvang van deze taak …. komt met mij tot de conclusie dat dit een project is van tientallen jaren.”
De Nederlandse belastingbetaler is dus gewaarschuwd dat hij/zij levenslang zal moeten werken om zijn verplichte bijdrage daarvoor te leveren.
Door de uitspraak van Bush wordt dit alleen maar versterkt.
Grof schandalig.Wie zich ook maar enigszins verdiept in de omvang van het bedrog van de Nederlandse staat, en de mate waarin de burgers fiscaal technisch in de tang worden genomen, komt met mij tot de conclusie dat er maar één oplossing is: wegwezen uit Nederland.
macacco [16] reageerde op deze reactie.
Ik heb al op andere fora geschreven dat Balkenende een waardeloze MP is.
Hij luistert niet naar de Nederlanders.
Hij doet wat hij wilt.
Hij en zijn mede kornuiten liegen in de 2e Kamer, maar zijn normen en waarden zijn heilig.
Kortom hij is van geen enkele waarde voor dit land.
Maar komt dat ook niet doordat hij een ondergeschikte is die aan het riempje van Brussel loop?
[2]
Off topic, maar omdat we het hier over Brakke Balk hebben, ik las dat na ratificatie van het Portugees-akkoord betreffende de EU grondwet, NL of ieder ander willekeurig EU-land (eenvoudig?) uit de EU kan stappen….Als dat zo is dan zou het toch geweldig zijn als na JPB NL uit de EU zou stappen! En NL weer NL wordt. Kunnen we daar gelijk na de verkiezingen, die hopelijk niet meer lang zal duren, een referendum over houden…
Deze jongens hebben ook allemaal een hypotheek en schoolgaande kinderen. De schoorsteen moet roken. Dus geef JP eens ongelijk om over de ruggen van een zwerm schapen aan zijn carriere te werken. Hij verkoopt nu de schapen om straks president van de EU of een hoge vetbetaalde pief elders in een onnutte organisatie te worden. En om dit te bereiken moet je solidair zijn met andere vrinden uit dit milieu.
Wat Afghanistan betrefd, dat land zal strategisch gezien wel interessant zijn en zal daarom inderdaad nog lang in de steigers staan met allerlei opbouwwerk-projectjes…De soldaat is tegenwoordig ook maatschappelijk werker …ja, die zijn van alle markten thuis? Handig, voor als je ooit weer levend thuis komt, kun je doorstomen naar de probleemwijken in NL.
De Hoop Schepper zei het al: "We zijn aan het winnen, maar er is nog niet gewonnen".
toch?
[1] Fout. Vlucht niet voor incompetentie maar verwijder deze uit de samenleving. Een slechter kabinet – en wel volledig dus zowel CDA, PvdA, kan niet. Opzouten met deze politici die niet begrepen worden door de burgers. Eigen gewin begint steeds meer de overhand te krijgen bij dit kabinet. Tijd voor verkiezingen.
[4] " (eenvoudig?) uit de EU kan stappen."
Er is inderdaad een bepaling die uitstappen (theoretisch) mogelijk maakt. Maar eenvoudig is dat zeker niet.
Er staat iets in dat dat kan ALS DE ANDERE STATEN HET DAAR MEE EENS zijn.
Hoe denk je nu 26, straks 36 staten zover te krijgen dat je je vrij kunt kopen?
[5] "Dus geef JP eens ongelijk om over de ruggen van een zwerm schapen aan zijn carriere te werken"
Over de ruggen van een ander is ALTIJD fout en in strijd met libertarische principes.
Je kunt dergelijke politici geen gelijk geven. Je kunt hoogstens "begrijpen" (?) dat ze het doen.
Onbegrijpelijk is dat die zwerm schapen dat blijft slikken.
Nog harder werken om libertarische principes bekend te maken?
[9]
Makkelik zat: je zegt het verdrag op. Wat willen ze er tegen doen? Een oorlog beginnen?
als je EU kan maken kan je hem ook breken.
nachtwaker Aangifte belasting IB&OB
Belastingaangifte..
MORFINE -of.. NARCOSE ?
Zelfmoord of Euthanasie ?..
Inderdaad!:Ik heb het over de Aangiftes!
Morfine…?
Zelfs Morfine zou de pijn-en leed mijner
belastingaangifte IB 07/Btw kw1.08 niet kunnen "stillen" ..,…….ik wil dood!
Euthanasie.. of ?
Ook overweeg ik aangifte onder narcose!
pijn ..pijn..!
De pijn,de pijn !,de leed,de leedlasten
ZWANG
Ik betaal onder dwang,voor meer dwang!
Unter Zwang…
Unter ZWANG des adoptierte SS – und Kaiserlichen Sozialbotschaft-staats HOLLANDS habe ich: Nachtwacher ,Steuer
gezahlt fuhr Unterdrückung des Volkes!
Ik draag bij aan (julie)onderdrukking!
Entschuldigung !
IK biedt mijn excuses aan iedereen ,ik
hoop dat vrijspreker mij vergeeft ….
leest !
1)Marcel Roele – Was Hitler links?
oa. vb verzorgingsstaat naar Duits model
2)Albert Spits
"Onze sociale verzorgingsstaat is qua oorsprong een SS-staat. Althans in Nederland is de SS daar destijds mee begonnen, met allerlei soorten sociale noden." :artik.uit- LVB.net vrijspreken
3)KaiserlichenSozialbotschaft(het begin)
Stelling Nachtwaker : …Vrijheid kan nooit vrij ontplooien in aanwezigheid;
Socialisme ,Fascisme & Fundamentalisme
[10] nachtwaker aan hub
u schrijft …
"De Nederlandse belastingbetaler is dus gewaarschuwd dat hij/zij levenslang zal moeten werken om zijn verplichte bijdrage daarvoor te leveren."
meneer hub…
levenslang bijdragen= nog niet genoeg..!
..Dat hij/zij levenslang zal moeten werken .. Nachtwaker : u vergeet dat als mn dood gaat ook nog belasting afdraagt ! (succes-lijken belasting)
lijk succes doods"rechten"
lijken die succes (hard hebben gewerkt)
hebben genoten , betalen ook bij dood!
succes-sie(haben)"rechten"
Levenslang moeten werken/bijdragen -EN 1 x enkele bijdrage bij doodsvastelling
– successie"rechten" –
u was deze enkele bijdrage vergeten!!
lijkenbelasting..
" Als een mens twee keer dood zou gaan,zal overheid dat dubbel belasten"
[11] `Natuurlijk. Ook mijn methode. Opzeggen en einde oefening!
Wat ik schreef, was de formele reactie op wat in de Hernoemde Grondwet staat over "uittreden".
@Andre [1]:
Helaas Andre verkeert niet iedereen die dat wil ook in de omstandigheid die wens in vervulling te brengen.
Kan me helemaal vinden in het artikel. We moeten echter wel zo eerlijk zijn, te beseffen, dat we met z^n allen deze regering zelf gekozen hebben.Ik weet wel op wie ik 4 Juni ga stemmen.Wat mij betreft moet dat een duidelijk schot voor de boeg worden.
Comments are closed.