Zionisten schuld van crisisDit is het vierde stukje van een reeks over het Oude Testament (OT) als blauwdruk voor het bereiken van de wereldsuprematie. De eerste drie artikeltjes betroffen de onderwerpen “Separatisme” , “Haatzaaien”, “Het verhaal van Joseph in Egypte” , waarin enkele zeer effectieve technieken (spelregels) die systematisch door de Israëlieten en navolgende generaties werden en worden toegepast, werden behandeld. Niet alleen beroepen de Israëlieten en hun opvolgers, die zich sinds de tweede helft van de negentiende eeuw Zionisten noemen (Zion=Jeruzalem), zich met succes op de “goddelijke” rechten van de Israëlieten, zoals deze in het Oude Testament beschreven zijn, maar ook hanteren zij consequent de methoden en strategieën die daarin worden verkondigd.

Deze keer behandel ik “Schuld en Crisis”, maar ik begin met een recapitulatie van het voorafgaande.

Recapitulatie

“We zijn Separatistisch en worden gehaat”

Zionisten geloven, dat ze worden gehaat en ze worden geconditioneerd om eensgezind te reageren tegen elke nieuwe vijand, die door hun leiders als vijand wordt geidentificeerd. Zij vertellen hun leden voortdurend, dat zij door hun vijanden worden ingesloten. Zionisten zijn bang en altijd in de verdediging. Verenigd tegen deze gemeenschappelijke vijand (allemaal niet-Israëlieten of “gentiles”) steunen ze elkaar en spelen altijd de rol van onschuldige slachtoffers, zelfs wanneer een van de hunne zijn eigen moeilijkheden heeft veroorzaakt.

Door gebruik te maken van het verschrikkelijke Holocaust-verhaal hebben ze de sympathie van letterlijk miljarden niet-Israelieten gewonnen, die nu hun volk willen “beschermen”. Tegelijkertijd hebben de leiders hun volk ervan overtuigd, dat het onder de grootste bedreiging in de hele geschiedenis leeft. “We hebben Israël nodig ingeval er ooit een nieuwe Holocaust mocht plaatsvinden, zodat we ergens naar toe kunnen vluchten.”

In gewone taal betekent dit: “Niet-Israelieten kunnen op elk moment in irrationele massamoordenaars veranderen en wij moeten onszelf tegen hen beschermen.” Het volk wordt geleerd geen outsiders te vertrouwen, hetgeen natuurlijk beledigend is voor mensen om hen heen, wat vaak werkelijke vijandschap teweegbrengt.

De boodschap is, dat het Zionistische volk niet in staat is zichzelf tot dezelfde nivo’s als anderen kunnen zinken, te verlagen. Zionisten zijn simpelweg een beter soort mensen dan de rest. Vele outsiders ondersteunen dat idee, terwijl ze zich niet realiseren, dat zij zichzelf daardoor beledigen. “Ja, ik en anderen zoals ik zijn wilde bloeddorstige beesten, vol irrationele haat en oncontroleerbare boosheid. Ik moet werkelijk die heilige Israelieten beschermen tegen soortgelijke mensen als ik.”

Anderen voelen zich gekwetst, dat een kleine minderheid van zo’n 0,2% van de wereldbevolking de rest van de mensheid laag en minder dan zij achten. Het Zionistisch succes bestaat hierin, dat zij Separatistisch zijn en zichzelf al gehaat beschouwen, zelfs wanneer dit niet het geval is, en altijd klaar staat om elke als zodanig aangewezen vijand massaal aan te vallen. Ze lopen gezamenlijk te hoop in vrees en verontwaardiging.

Word de Tweede Man (net als Joseph in Egypte)

Het Zionisme heeft leden en supporters in de hoogste regeringskringen over de gehele wereld; in invloedrijke bedrijven en media in elk westers land en in kleine zaken en locale politieke bases overal.

Hun kinderen worden opgevoed om zichzelf te zien als directeur of manager van wat dan ook om hen heen en hun werk op deze gebieden is over het algemeen excellent.

De meesten zijn zich niet eens bewust van Zionistische plannen, omdat ze oprecht streven naar gerespecteerde plaatsen in hun gemeenschappen. Dit is van belang voor de beweging, wanneer een vijand moet worden bedwongen. De leden verenigen zich in koor tegen elke nieuwe vijand. Als gerespecteerde leden van hun gemeenschap kunnen zij niet worden genegeerd en niet-Israëlieten voegen zich bij het koor om de vijand van het Zionisme eruit te gooien.

Plan de Grote Klap

Les 5: Creëer schuld en crisis

Voedselschaarste (zoals in de tijd van Joseph in Egypte) is slechts een van de vele tactieken om crisis te veroorzaken. Een andere tactiek is het creëren van schulden, hoe groter hoe sterker de macht wordt.

Het is geen geheim, dat het Zionisme actief is in de “haute finance”. Financiele depressies kunnen worden gebruikt om miljoenen mensen in een klap bankroet te maken. Banken kunnen ook gigantische oorlogsschulden financieren, die met rente moeten worden terugbetaald door de belastingbetalers. Er is niets zo profijtelijk als het financieren van oorlogen, vooral als men beide partijen financiert, zoals Nathan Rothschild de Napoleontische oorlogen financierde. Na afloop is de winnaar bovendien schatplichtig aan de financier.

Regel 5: Financier, creeer schuld, schuld die aan jouw familie is verschuldigd. Leen aan iedereen die het nodig heeft en maak je geen zorgen of ze je kunnen terugbetalen. Bereken rente en huur , waardoor de schuld groeit. Zorg dat iedereen jouw geld schuldig is en wanneer ze niet kunnen terugbetalen pak dan hun goed (onderpand, dat ze contractueel garanderen). Maar wanneer je binnen de familie leent, bereken nooit rente. Al het familiekapitaal is het familiekapitaal en niemand mag ten koste van zijn broer verdienen.

Bereken uw broeder geen interest op al hetgeen interest zou kunnen opleveren, Je mag een vreemde interest berekenen, maar geen broeder Israëliet.” (Deut. 23:19-20)

Want de Here God zal u zegenen, zoals hij u beloofd heeft, en u zult geld uitlenen aan vele volkeren, maar u zult niet lenen; en u zult heersen over vele volkeren, maar zij zullen niet heersen over u.” (Deut. 15:6)

Hij die zich borg stelt voor een vreemdeling zal ervoor boeten, maar hij die borg haat is veilig.” (Spreuken 11:15).

De rijke is hij die heerst over de arme en de schuldenaar is de bediende van de uitlener.” (Spreuken 22:7)

Zo spreekt Yahweh over al mijn boze buren, die de erfenis*) aantasten die Ik mijn volk, het volk van Israël, heb geschonken: Ziedaar! Ik zal hen opnemen van hun land en onder hen het Huis van Judah … En zo zal het geschieden, als zij ijverig de manieren van mijn volk leren…dan zullen zij groeien te midden van mijn volk. Maar als enig volk niet wil luisteren, dan zal Ik het oppakken en totaal vernietigen, zo spreekt Yahweh.” (Jeremiah 12:14-17)

Al degenen die Armageddon overleven, zullen de manieren van de Israëlieten leren en hen volgen of worden vernietigd. Zal dat geen prachtige wereld worden?

Is het zelfs mogelijk, dat een klein volk aan de kust van de Middellandse Zee de hele wereld zou kunnen overnemen? In theorie wel. In elk land vandaag de dag kan men zien, hoe grote aantallen mensen, honderden miljoenen zelfs, worden gecontroleerd door een kleine groep mensen aan de top. Een wereldwijd controle systeem moet haalbaar zijn, maar is het waarschijnlijk?

*) Israëls “erfenis” omvat heel het land van het Midden-Oosten en -zoals we zullen zien- de controle over de hele planeet.

Volgende keer: Rechtvaardiging van het Zionisme en zijn praktijken, waarin wordt ingegaan op rabbijns onderricht en de doctrines van de Rabbijnen Kook & Zn.


Bronnen:

Tony Malone, The Zionist Manifesto 5
Biblos

Wikipedia, De opkomst van het Zionisme

102 REACTIES

  1. @Spy-Nose [60]: “M.a.w. of de Protocollen een vervalsing zijn van een origineel of niet, is op zich helemaal niet relevant.
    De Protocollen zijn een compilatie van de Zionistische agenda, waar ze ook vandaan komen. Natuurlijk wordt dat ontkend, want die agenda moest vanzelfsprekend geheim blijven.”

    Natuurlijk is dat wel relevant! Hoe kan een verder door mij gewaardeerd schrijver nu beweren dat ’t feit dat een van de door hem genoemde bronnen een vervalsing blijkt totaal geen invloed heeft op zijn betoog.
    Als Cracked.com dan geen bewijs hiervoor is, lees dan hier eens op ’t eveneens in ’t artikel aangehaalde Wikipedia;
    http://en.wikipedia.org/wiki/The_Protocols_of_the_Elders_of_Zion

    Ik citeer;
    The Protocols of the Elders of Zion (Russian: “Протоколы сионских мудрецов”, or “Сионские протоколы” ; see also other titles) is a tract alleging a Jewish and Masonic plot to achieve world domination. The book purports to be derived from “protocols” written by a secret group of Jews known as the Elders of Zion, and underlies 24 protocols that are supposedly followed by the Jewish people. The Protocols has been proven to be a literary forgery and hoax as well as a clear case of plagiarism.

    Ik wil nogmaal benadrukken dat ik niet kan nagaan of uw artikel niet klopt, daarvoor weet ik simpelweg te weinig van Zionisme. Maar ’t moet toch mogelijk zijn een aantal bronnen te geven die wat betrouwbaarder ogen dan de 3 waar de lezers van dit artikel ’t kennelijk mee moeten doen.
    En de Bijbel kennen we nu wel. Dat mag dan deels uw argumenten voor Israel ondersteunen maar ’t is natuurlijk wel een erg oud sprookjesboek en hoe dit dan een wereld conspiracy moet ondersteunen is mij niet duidelijk.

    surfer [63] reageerde op deze reactie.
    Spy-Nose [64] reageerde op deze reactie.

  2. @Spy-Nose [33]: Succes ermee om dit aan te kaarten Spy want dat is niet eenvoudig.

    In het algemeen wil ik alle vrijsprekers en denkers aanmoedigen om door het web van links en rechts proberen te kijken. Het is niet omdat je vb kritiek uit op Israel dat je tegen Zionisten bent en voor Palestijnen moet zijn, of andersom, enz.

    Wat me ook opvalt hier is dat er een paar zich erg snel op de tenen getrapt voelen.

    @Fremen [62]: “t is natuurlijk wel een erg oud sprookjesboek en hoe dit dan een wereld conspiracy moet ondersteunen is mij niet duidelijk.”

    Klopt dat de links tussen de NWO en Zionisme niet heel duidelijk worden in het artikel. Het is er ook maar een onderdeel van.
    Ik herinner me ’n goeie documentaire over de geschiendenis van godsdiensten maar de naam ontgaat me even.. Ik zal het vanavond nakijken en info updaten.

    Spy-Nose [65] reageerde op deze reactie.

  3. @Fremen [62]:
    “Natuurlijk is dat wel relevant! Hoe kan een verder door mij gewaardeerd schrijver nu beweren dat ‘t feit dat een van de door hem genoemde bronnen een vervalsing blijkt totaal geen invloed heeft op zijn betoog.”

    Ik moet bekennen, dat ik mijn reactie #60 intussen nog enigszins aangevuld heb en ik wil hier dan ook nog eens een volgende alinea herhalen, waarin ik schrijf:

    “(…) Ik heb ook zeker niet gezegd, dat ‘Jew Watch’ mijn onfeilbare “bijbel” is. Maar vergeet niet, dat het moderne Zionisme (van de 19e eeuw) ouder is dan de Protocollen, maar jonger dan de Bijbel. En die vormt de blauwdruk, niet de Protocollen.”

    Historisch, antropologisch en evolutionair zijn religies nu eenmaal ontwikkeld om cultuurgemeenschappen een praktische richtsnoer te geven om hun gedrag te bepalen. Er is dus niets vreemds aan, dat de Bijbel in de loop der eeuwen door verschillende cultuurgemeenschappen is ontwikkeld en in de verschillende Israelitische/ Joodse stammen door farizeeërs en andere Schriftgeleerden w.o. rabbi’s is verklaard in het licht van de concrete situatie om als cultuurgemeenschap te overleven.

    Maar als je leest, wat de Bijbel schrijft over de God van Israel, Yahweh, en zijn geboden over de omgang van Zijn Volk met Niet-Israëlieten, ik heb al een aantal quotes geciteerd, slaat de schrik je om je hart. Dat staat toch wel heel erg ver af, van wat de moderne mens zich van een vreedzame samenleving voorstelt.

    En deze “omgangsvormen” worden nog steeds door de Zionistische geestelijkheid onderwezen en door de politieke en militaire leiding van Israel aan de burger en het Israëlische leger opgelegd.

    Zie mijn reactie #55, waarin ik wijs op de leerstellingen van de rabbi’s Kook & Zn., die in de zeer vooraanstaande hogeschool Mercaz HaRav in Jeruzalem worden onderwezen.

    “En de Bijbel kennen we nu wel. Dat mag dan deels uw argumenten voor Israel ondersteunen maar ‘t is natuurlijk wel een erg oud sprookjesboek en hoe dit dan een wereld conspiracy moet ondersteunen is mij niet duidelijk.”

    In die bijbelkennis heb ik inmiddels ook niet zo heel veel fiducie meer, moet ik bekennen.

    Daarom tenslotte hier enkele citaten (Statenvertaling), die een rol speelden/ spelen bij de rechtvaardiging van de verovering van Palestina (Kanaän):

    “Want de HEERE, de Allerhoogste, is vreselijk, een groot Koning over de ganse aarde.
    Hij brengt de volken onder ons, en de natiën onder onze voeten.”
    (Psalm 47:3-4)

    “En het zal geschieden, indien zij u vrede zal antwoorden, en u opendoen, zo zal al het volk, dat daarin gevonden wordt, u cijnsbaar zijn, en u dienen.

    Doch zo zij geen vrede met u zal maken, maar krijg tegen u voeren, zo zult gij haar belegeren.

    En de HEERE, uw God, zal haar in uw hand geven; en gij zult alles, wat mannelijk daarin is, slaan met de scherpte des zwaards;

    Behalve de vrouwen, en de kinderkens, en de beesten, en al wat in de stad zijn zal, al haar buit zult gij voor u roven; en gij zult eten den buit uwer vijanden, dien u de HEERE, uw God, gegeven heeft.

    Alzo zult gij aan alle steden doen, die zeer verre van u zijn, die niet zijn van de steden dezer volken.

    Maar van de steden dezer volken, die u de HEERE, uw God, ten erve geeft, zult gij niets laten leven, dat adem heeft.

    Maar gij zult ze ganselijk verbannen: de Hethieten, en de Amorieten, en de Kanaänieten, en de Ferezieten, de Hevieten, en de Jebusieten, gelijk als u de HEERE, uw God, geboden heeft;” (Deuteronomium 20:11-17)

  4. @surfer [63]:
    Dank surfer. Mij gaat het erom, dat ik hoop, dat mensen vrijelijk van het internet gebruik gaan maken om onder de continue massale mediapropaganda en (zelf)censuur uit te komen.
    Er gingen werelden voor mij open, mag ik zeggen.
    Veel succes ook.

  5. @Jaap [66]:

    Wanneer je je verdiept in het mondiale monetaire systeem, dan zul je ontdekken dat dit gebaseerd is op het systematisch creëren van schulden.

    Voor de oprichting van de FED, hadden de VS vrijwel geen staatsschuld. De VS waren rijk, er waren wegen, bloeiende steden, onderwijs, cultuur, alles. Alles zonder schuld aan de banken.

    In 1913 werd het systematische schuld-systeem ingevoerd en kijk nu eens naar de staatsschuld van de VS. Hoeveel bewijs heb je nodig om dit in te zien?

    Spy-Nose stelt dat de zionisten een grote rol spelen in het mondiale monetaire systeem. Ik ben in de afgelopen jaren tot dezelfde conclusie gekomen. Spy-Nose heeft eerder reeds verwezen naar de familie Rothschild e.d. Denk je dat deze families niet bestaan?

    Vragen om bewijs, lijkt heel billijk maar pas wel op dat je dit niet gebruikt om de verantwoordelijkheid voor jouw meningsvorming bij een ander te leggen. Als ik werkelijk geïnteresseerd ben in een onderwerp en een stelling van een ander, ga ik zelf op onderzoek uit. Als ik daar geen zin in heb, zeg ik: bewijs het maar!
    Fremen [70] reageerde op deze reactie.
    Jaap [85] reageerde op deze reactie.

  6. @Sen Huwa [39]:
    Mooi citaat, Sen Huwa. Dank. Het is van de Dhamma is het niet?
    http://www.thedhamma.com/anguttaranikaya.htm

    Klopt inderdaad. Ik probeer mensen aan te moedigen zelf op onderzoek uit te gaan, i.p.v. zich een mening door het mediakartel te laten aanpraten.

    Als dat lukt heeft discussie op de Vrijspreker zin. Het maar het loslaten van de mediapropaganda is nog steeds het grootste struikelblok.

    Het woord “opinieleider” is wel een van de meest denigrerende weerzinwekkende termen die ik ooit gehoord heb, als het gaat over vrijheid van meningsuiting en persvrijheid. Ik kan me niet voorstellen, dat een zichzelf respecterende journalist die term graag in zijn mond neemt, behalve dan om aan te geven, dat het perswezen lak heeft aan vrije meningsvorming.

    Ik vraag me af, wie die walgelijke, maar ook zo treffende term ooit bedacht heeft.
    Sen Huwa [69] reageerde op deze reactie.

  7. @Spy-Nose [68]:

    Is inderdaad van Buddha (ik kende die site trouwens niet).

    Maar dat laat ik er meestal buiten want dan begint Beek meteen over de galactische federatie.

    ;~)

  8. @Sen Huwa [67]: allemaal leuk en aardig maar ’t wordt in dit artikel niet gemakkelijk gemaakt. Jaap heeft gewoon een punt; er wordt van alles beweerd aan de hand van citaten uit de Bijbel maar een simpele vraag om bewijs dat de schuld creatie door Zionisten is bedacht en uitgevoerd als onderdeel van een wereldwijd complot ontbreekt.

    Als je zoals jezelf zegt ‘al jarenlang’ dit onderwerp bestudeerd dan moet ’t toch zeer eenvoudig zijn enkele bronnen te noemen om je conclusies te staven en lezers zoals mijzelf op ’t goede spoor te zetten.

    Je kunt moeilijk van lezers van dit artikel verwachten dit allemaal zelf te doen. Een simpele Google levert zoveel onzin artikelen over Joodse/Zionistische samenzweringen op dat daar echt geen beginnen aan is!

    Spy-Nose [72] reageerde op deze reactie.
    Sen Huwa [73] reageerde op deze reactie.

  9. Update:

    Film waar ik het over had, met een deel over de geschiedenis van godsdiensten:

    Zeitgeist
    http://www.zeitgeistmovie.com/

    Nog eentje waar ik aan dacht, “Missing Links, The Definitive Truth about 9/11”
    http://www.911missinglinks.com/
    Meer dan al de andere films die ik over het onderwerp heb gezien gaat deze over de links met het Zionisme. Imho is hij nogal eenzijdig maar desalniettemin zeker het bekijken waard.

    Ik spreek me niet uit over wat er precies waar en niet waar is. Als je zo’n dingen kijkt en je stelt een beeld of tekst die passeert in vraag, zijn er massa’s bronnen waar je je persoonlijke twijfels en overtuiging kan controleren.

    Het heeft bij mij jaren geduurd voor ik heb ingezien dat 9/11 écht goed fout zat. Het zijn dingen die je in het begin moeilijk kan geloven. Je laat je meeslepen door de MSM. Alle motieven waren er ook en je gelooft dat verhaal, want je hebt het zelf gezien, live op tv. Je wil de “andere waarheid” niet weten, omdat het verhaal dat je al kent zoveel gemakkelijker is, en algemeen aangenomen.
    Het onderwerp is zo belangrijk voor het begin van deze eeuw en veel komende jaren, dat men eerlijkheidshalve wel verplicht is om te blijven kijken, want ‘zou het waar zijn?’
    Zou het kunnen dat al wat ik hiervoor al had aangenomen, volkomen fout is. Dat het een leugen is waar ik zelf deel van was. En dan zoek je zekerheid.. Tot het punt dat je zeker bent, het moment dat je beseft dat er veel meer aan de hand is. Simpelweg een inside job.

    Ik dank terzijde een Wilders omdat hij het integratiedebat opvoert en tegengewicht brengt tegen de Islamisering van Europa, en tegen de EUSSR is. Maar betreur het dat hij werkelijk denkt dat Osama opdrachtgever was voor de aanslagen op 9/11.

    De waarheid van 9/11 zou het ultieme bewijs zijn voor de grote massa, dat de overheden zoals wij ze kennen (EU, UN, VS,..), en het monetaire systeem zoals Sen reeds aangaf, zo corrupt zijn als het kan worden. Burgers doen inzien dat het allemaal (net zoals de klimaat hysterie) een poppenkast is onder het design van de NWO.

  10. @Fremen [70]:

    “maar een simpele vraag om bewijs dat de schuld creatie door Zionisten is bedacht en uitgevoerd als onderdeel van een wereldwijd complot ontbreekt.”

    Sorry Fremen, maar uw vraag is niet simpel maar onzinnig.
    Wat bedoelt u met “de schuldcreatie”?
    Wat bedoelt u met “door Zionisten is bedacht en uitgevoerd als onderdeel van een wereldwijd complot”?

    Terwijl:
    1)uw vraag niet concreet is,
    2)u komt aandragen met een humorsite die alle conspiracies ridiculiseert,
    3)u niet ingaat op de antwoorden en
    4)uw commentaren niet relevant zijn.

    Zolang u uw vragen niet weet te concretiseren en u alle reacties terzijde schuift is er voor een rationeel denkend mens geen beginnen aan. Denk daar eerst maar eens over na, Fremen.

    (Hoe bedoelt u “conspiracies”?
    http://all-embracing.episto.org/wp-content/uploads/Pre-proposal.pdf
    )

    Hier is een uitleg over hoe de schuld scam werkt:

    http://wiki.answers.com/Q/When_did_rothschild_join_the_zionist_organization

    Misschien is dat een antwoord op uw vraag?
    Fremen [74] reageerde op deze reactie.

  11. @Fremen [70]:

    “Je kunt moeilijk van lezers van dit artikel verwachten dit allemaal zelf te doen. Een simpele Google levert zoveel onzin artikelen over Joodse/Zionistische samenzweringen op dat daar echt geen beginnen aan is!”

    Hoe kun jij jouw waarheid vormen, als je zelf niet op onderzoek uit wilt gaan?

    Hoe kun jij onderscheidingsvermogen ontwikkelen wanneer je een ander vraagt alvast te onderscheiden en te filteren?

    “The journey of a 1000 miles begins with one step.”

    Niemand gaat jou dragen op jouw persoonlijke weg naar inzicht.
    Fremen [74] reageerde op deze reactie.

  12. Je zou kunnen zeggen, dat hier sprake is van een ontwikkelingsproces in het denken. Dat gaat ongeveer als volgt:

    Om tot de conclusie te komen, dat er sprake is van een samenzwering, moet een toetsbare hypothese opgesteld worden die later aan de nulhypothese moet worden getoetst. Voor het opstellen van een zinvolle toetsbare hypothese heb je o.a. je intuitie nodig.
    Maar de toetsing zelf vindt plaats op rationele basis.

    Men kan ook denken, dat er zo ontzettend veel circumstantial evidence beschikbaar is voor een soort van “Zionistische samenzwering”, dat men daartoe direct besluit. In dat geval zullen de aangevoerde (of eventueel nog aan te voeren) argumenten stuk voor stuk kunnen worden aangevallen en hangt het van de sterkte van de argumenten en de syllogistische argumentatiestructuur af of de conclusie stand houdt.

    Dat laatste is wat hier kan gebeuren. Maar daar heb ik eerlijk gezegd nog weinig of niets van gezien.
    Sen Huwa [77] reageerde op deze reactie.

  13. @Spy-Nose [76]:

    Dat ben ik met je eens.

    Intuïtie is een praktisch instrument om om te gaan met de veelheid aan (oude en nieuwe) informatie. Er zijn eenvoudigweg teveel sites met informatie om deze allemaal te lezen.

    Toch wil ik niet blijven hangen in oneindig lezen alleen, dus ga ik bepaalde keuzes maken. Deze maak ik intuïtief. Intuïtie is minder zweverig en irrationeel dan gedacht wordt. Ieder mens heeft een enorme database aan gegevens waar hij zich niet altijd van bewust is. Je kunt iets in 2002 hebben gelezen en daar helemaal niets meer van menen te weten. Onbewust heb je deze info nog wel. Je zoekt naar iets, maar je weet niet precies wat. Jouw connectie met de database is jouw intuïtie. Heel rationeel.

    Om tot een stelling te komen, heb je meer dan intuïtie nodig. Dan moet alle informatie bewust zijn gemaakt en op basis daarvan tot een logisch geheel worden gemaakt.

    Spy-Nose [78] reageerde op deze reactie.

  14. @Sen Huwa [77]:
    Inderdaad, zo zit dat. Je hebt je intuïtie inderdaad ook nodig om voor jezelf tot een (snelle) beslissing te kunnen komen in een complexe situatie. Anders kun je helemaal niet beslissen, of je beslissing is louter gebaseerd op toeval.

    In dit geval moeten de premissen (de bijbelse teksten of zo men wil de bevelen van de God van Israel) en het syllogisme tot de verwerping van de nulhypothese leiden.

    Ik denk oprecht, dat men op basis van de premissen, mede gestaafd door de links in #72, inderdaad moeilijk aan de conclusie kan ontkomen, dat er sprake is van een Zionistische samenzwering.

    Maar daarom verneem ik graag een mogelijke tegenargumentatie. Dat maakt na verwerping daarvan de hypothese alleen maar sterker.
    beek [79] reageerde op deze reactie.

  15. @Spy-Nose [78]:

    Ach ja.
    De mening van Spynose staat allang vast.
    Lees zijn verhaaltjes: daar vindt men enkel zekerheden.
    Zuchtend moet Spynose dan vaststellen dat het de anderen zijn die hem maar niet kunnen overuigen, aldus poserend als iemand die graag overuigd zou willen worden van het tegendeel.
    Wat een schijnheilige vertoning.

    En de laatste zin toont al helemaal aan, dat Spynose overtuigd is van het Joodse complot tegen de wereld.
    Elke tegenwerping zal hij, ofwel volledig negeren, ofwel als versterking gebruiken voor zijn vage verdachtmakingen.

    Want vaag, dat blijven ze.
    Is het nu werkelijk zo moeilijk de teksten van Deuteronomium te beschouwen als teksten die slaan op de situatie van toen?
    Waaruit blijkt dat deze teksten een algemene oproep doen die ten allen tijde geldig is?
    Dat blijkt domweg nergens, in Deuteronomium.
    Als bijbelgelovige lees ik deze teksten niet als een algemene oproep voor b.v. ook 2009.

    Je zult maar als Joods geboren zijn, en begiftigd zijn met talenten.
    Je hebt hard gewerkt een een zeer goede positie verworven.
    Komt ene Spynose je om de oren slaan met bijbelteksten waar jij PART NOCH DEEL aan hebt gehad.

    surfer [80] reageerde op deze reactie.

  16. @beek [81]: “The New York Times reported Thursday that a group of five men had set up video cameras aimed at the Twin Towers prior to the attack on Tuesday, and were seen congratulating one another afterwards”

    “The Jewish weekly The Forward reported that the FBI finally concluded that at least two of the detained Israelis were agents working for the Mossad, the Israeli intelligence agency, and that Urban Moving Systems, the ostensible employer of the five Israelis, was a front operation. This was confirmed by two former CIA officers, and they noted that movers’ vans are a common intelligence cover.”

    Zoals ik al aangaf, je zal dat ook wel ontkennen. Jij zal alles ontkennen wat niet in de officiële- of voor jezelf goed uitkomende versie versie past.

  17. @surfer [80]:
    Ik heb steeds betoogd, dat iedereen die maar wil bijbelteksten kan gebruiken als goddelijke rechtvaardiging en blauwdruk voor de wereldheerschappij.

    En dat zien we in de geschiedenis inderdaad gebeuren: er zijn vele min of meer occulte sekten die ten koste van alles proberen de macht te grijpen: het doel heiligt de middelen.

    Behalve het Zionisme valt met name te denken aan het Vaticaan, de Satanskerk, de KKK, Skull & Bones, de Vrijmetselarij (i.e. Freemasons, klik hier), de Comintern en -last but not least- de Neo-cons (die het “Project for a New American Century”, afgekort PNAC, opstelden, dat ze in 2000 in een pamflet, genaamd “Rebuilding Americas Defenses”, publiceerden, klik hier).

    De meeste van deze kerken, secten en organisaties hanteren methoden, die op de bijbel berusten en op een of andere wijze spiritueel gerechtvaardigd worden.

    Zie in de volgende documentaire hoe de Neo-cons te werk gingen en gaan:

    http://www.documentarywire.com/the-new-american-century

    Pas op! De video bevat schokkende beelden.

    Het speciale van het Zionisme is, dat het andere organisaties, zoals de Bolsjewieken, de Comintern, de Freemasons en de Neo-Cons, weet te infiltreren en hún invloed weet te gebruiken om zijn eigen macht te versterken.

    Zie:
    http://www.acts1711.com/red_symphony.htm

    Daarin lees je o.a. hoe de Zionisten, de Bolsjewistische Revolutie en de Comintern controleerden en nog veel meer.
    surfer [84] reageerde op deze reactie.

  18. @Sen Huwa [67]:

    Beste Sen,

    “Spy-Nose stelt dat de zionisten een grote rol spelen in het mondiale monetaire systeem. Ik ben in de afgelopen jaren tot dezelfde conclusie gekomen. Spy-Nose heeft eerder reeds verwezen naar de familie Rothschild e.d. Denk je dat deze families niet bestaan? ”

    Ja die families bestaan inderdaad, alleen is dat voor mij geen bewijs voor, cq ik zie de link niet bewezen, naar een blauwdruk voor een nieuwe wereldorde.

    “Vragen om bewijs, lijkt heel billijk maar pas wel op dat je dit niet gebruikt om de verantwoordelijkheid voor jouw meningsvorming bij een ander te leggen. Als ik werkelijk geïnteresseerd ben in een onderwerp en een stelling van een ander, ga ik zelf op onderzoek uit. Als ik daar geen zin in heb, zeg ik: bewijs het maar!”

    Hier verschillen wij van mening. Er wordt hier een theorie gepubliceerd, zonder voldoende onderbouwing. Tevens is deze niet falsifieerbaar. Ik ben daarom niet degenen die het verhaal moet onderbouwen, dat is degene die het publiceert.

    Wij hebben hier te maken met een drogredenering.
    Omdat er veel Joden in de financiele sector werkzaam zijn wil dat nog niet zeggen dat ze streven naar een nieuwe wereld orde door gebruikmaking van een blauwdruk….

    vriendelijke groeten,

    jaap

    Sen Huwa [86] reageerde op deze reactie.
    Spy-Nose [87] reageerde op deze reactie.

  19. @Jaap [85]:

    Hallo Jaap,

    “Omdat er veel Joden in de financiele sector werkzaam zijn wil dat nog niet zeggen dat ze streven naar een nieuwe wereld orde door gebruikmaking van een blauwdruk….”

    Dat ben ik met je eens. De prominente aanwezigheid van Zionisten in de mondiale financiële sector is op zich zelf geen bewijs van de blauwdruk voor de NWO. Spy-Nose brengt dit volgens mij in als een stukje van de puzzel.

    Je kunt over elk stukje van de puzzel debatteren maar het beeld van alle stukjes bij elkaar is ook iets om naar te kijken.

    Spy-Nose [90] reageerde op deze reactie.

  20. @Jaap [85]:
    Beste jaap,
    “Er wordt hier een theorie gepubliceerd, zonder voldoende onderbouwing. Tevens is deze niet falsifieerbaar.

    Er hoeft geen theorie te worden gefalsificeerd, want het artikel gaat niet verder dan een vergelijking, waarbij ik wijs op de parallellen tussen de gedragingen van de internationale bankiers en die van het uitverkoren volk volgens de bijbel.

    Er is dus ook geen sprake van een drogreden.

    In dit artikel gaat het over schuldcreatie. Dat is wat de internationale bankiers, onder auspiciën van het Huis van Rothschild op mondiale schaal doen, maar het is gefocusseerd op de V.S.

    Schuldcreatie is slechts één van de vele methoden die kan worden gebruikt om mensen of naties (volkeren) afhankelijk te maken. In vorige artikelen zijn andere methoden beschreven.

    De hypothese is, dat de Zionisten zich (kunnen) beroepen op bijbelse geschriften, waarin bepaald racistisch en oorlogszuchtig gedrag wordt gerechtvaardigd. En dat is ook precies wat we zien gebeuren, o.a. in het M.-Oosten.

    Men moet deze artikelen dan ook bij elkaar nemen om het totaalbeeld te zien dat oprijst.

    In concreto vinden vele bijbelse methoden toepassing o.a. ook tegen Palestijnen door de Israëliërs en tegen de Irakezen en Afghanen door het kanonnenvlees van Israël, Amerikaanse GI’s.

    Daar vindt de agenda van de Neocon’s toepassing.

    De historische rol van het Zionisme wordt o.a. ook in de links van bijdrage #83 nader toegelicht.

    Daarmee wordt de waarde van de bijbel als agenda/blauwdruk voor machtsuitbreiding aannemelijk gemaakt. En daar gaat het in deze reeks om.

    Als je concrete vragen hebt, verneem ik ze graag, maar verdiep je s.v.p. wel tevoren in de artikeltjes, de referenties en de discussies.

    VSGroetz,

    SpyNose

  21. “Ik heb steeds betoogd, dat iedereen die maar wil bijbelteksten kan gebruiken als goddelijke rechtvaardiging en blauwdruk voor de wereldheerschappij.”

    Dat geldt ook voor lieden die zichzelf het predikaat libertarier op hangen.

    Ik wordt, nietwaar, neus.

    [Moderated: huisregels]

  22. @Sen Huwa [86]:

    Beste Sen,

    “De prominente aanwezigheid van Zionisten in de mondiale financiële sector is op zich zelf geen bewijs van de blauwdruk voor de NWO.”

    …maar wordt wel heel erg aannemelijk, als je het Amerikaanse interventionisme (inz. de beide Wereldoorlogen, de Oktoberrevolutie, de Vietnam Oorlog, de Golfoorlog, de Tweede Iraakse Oorlog en de oorlog in Afghanistan) hebt bestudeerd.

    Bij al deze interventies is sprake van financiering door Amerikaans grootkapitaal. Inmiddels weten we, dat Amerika volledig naar de pijpen van Israël danst.

    “They are the so-called neo-cons, or neo-conservatives. A compact group, almost all of whose members are Jewish. They hold the key positions in the Bush administration, as well as in the think-tanks that play an important role in formulating American policy and the ed-op pages of the influential newspapers….

    Seemingly, all this is good for Israel. America controls the world, we control America. Never before have Jews exerted such an immense influence on the center of world power.” Uri Avnery, “The Night After,” Counterpunch, April 10, 2003.

    “Spy-Nose brengt dit volgens mij in als een stukje van de puzzel.”
    Je kunt over elk stukje van de puzzel debatteren maar het beeld van alle stukjes bij elkaar is ook iets om naar te kijken.

    Het gaat inderdaad om de samenhang, de “circumstantial evidence”.

    Dit onderwerp laat zich moeilijk in één artikel vatten. Vandaar dat ik het heb opgesplitst. Maar de links naar de onderliggende artikelen, die ik ook in mijn reacties zet, maken het beeld “compleet”.

    Het artikel moet dan ook gezien worden als een discussiestuk en kan niet als drogreden worden gediskwalificeerd.

    Ik ben dan ook benieuwd naar je eventuele commentaar op de linkjes in #83.

    Groetz,
    Spy-Nose
    Sen Huwa [91] reageerde op deze reactie.

Comments are closed.