
Nee dus. De overheidstekorten van de VS liggen over de afgelopen jaren in lijn met die van Griekenland en Portugal. Zeker als de schatting voor 2010 en 2011 wordt meegenomen. Weliswaar is de economische groei in de VS al weer wat sterker aan het aantrekken dan in Europa, maar de tekorten dankzij stimuleringsmaatregelen en gezondheidszorg nemen in de VS nog meer toe dan bij Europa.
Vluchten van uit de Euro in dollars, is dus niet zo’n goed idee. Eerder andersom: uw leningen in dollars afsluiten is te overwegen. Vluchten in vastgoed?, zie het artikel van Marcel hier vandaag. En uw gegarandeerd verlies op spaardeposito’s ( na aftrek van vermogenrendementsbelasting en inflatie is de opbrengst negatief) is ook al geen oplossing.
Kom ik toch weer op goud en grondstoffen of de producenten daarvan, als een van de weinige oplossingen ter bescherming (en zelfs vermeerdering) van uw vermogen.






















@Vilseledd [29]:
Is bekend. Ik ken hun absurde redenatie. Zo denken ze ook dat rente in een goudstandaard geen probleem is. Wat een sukkels.
Comments are closed.