Bij de voorverkiezingen om US-kandidaat-president te worden in de staat Minnesota heeft Ron Paul weer groot succes behaald. Hij werd nr.2 en wel vóór Mitt Romney die nr.3 werd!
Het is leuk om de speech die Ron hield voor zijn aanhangers eens te zien/beluisteren. Wel er doorheen kijken dat het een politieke speech is. Maar een die behoorlijk libertarisch reëel is, en goed aangeeft waar Ron Paul voor staat.
In het kort noemt hij de hoofdpunten van zijn programma: beëindigen van de staatsschuld en van de eeuwigdurende oorlogen van Amerika. Samen met het eindigen van Sinterklaas spelen ten koste van de belastingbetalers.
Als we zo iemand in Nederland/België hadden, zou ik zelfs beginnen te denken om toch maar weer eens te gaan stemmen!!!!
Video 19 min. waarvan 5 min. politieke inleiding. Paul begint na 5 minuten.
.
Hoe graag ik deze man ook zie winnen, weet ik dat het nooit gaat gebeuren. Woodrow Wilson “Presidents are Selected nog Elected” Komt bij dat er weer flink gefraudeerd wordt: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QvLCTGvOo3Y#t=257s
Laten we eerlijk zijn. Het wordt gewoon Mitt Romney de volgende puppet van Goldman Sachs en de rest van dat kartel..
en weer hoor je er niets van in de MSM
Hub Jongen [3] reageerde op deze reactie.
@Overnight [2]:
Die kans is inderdaad erg groot.
Maar dan is toch de prestatie van Ron Paul bijzonder groot.
Nog nooit in het verleden zijn libertarische ideeën zo duidelijk en zo breed uitgedragen.
Comments are closed.