We ontvingen een leuke video met een verklaring van de eurocrisis. Het belicht eenvoudig heel duidelijk wat er aan de hand is, hoe er goed geld naar kwaad geld gesmeten wordt en dat Griekenland alleen maar een begingeval is. Andere landen volgen. Zo is Spanje hard op weg naar een grotere dreiging dan Griekenland.  De rentes stijgen, bankruns schijnen aan de gang te zijn, grote onrust in het land.

 

Landen die meer uitgeven dan ze ontvangen worden geholpen door landen die meer uitgeven dan ze ontvangen!!! Zo gaan ze samen naar de bliksem.

Politici proberen de zaak te redden door een nog grotere strengere dictatuur in te stellen. Ook dat zal averechts werken en uiteindelijk zullen de burgers er zwaar onder moeten lijden. De vraag is wanneer gaan voldoende burgers denken en objectief kijken wat er echt gebeurt.

.

,

11 REACTIES

  1. De basis van de Eurocrisis is te vinden in het monetaire systeem. De Euro is slechts een nieuw middel van de allerrijksten om het grote geld binnen te halen. Politici worden geforceerd, daarom maakt het niet veel uit waarop je stemt. De meeste mensen hebben echter geen idee helaas.

    In deze video: http://www.youtube.com/watch?v=TwmM5Nb6hiE wordt de werking van het monetaire systeem vrij eenvoudig en duidelijk uitgelegd. Als je er iets dieper op in wilt gaan is ‘Zeitgeist Addendum’: http://video.google.com/videoplay?docid=7065205277695921912 erg leerzaam. Ook Ron Paul geeft hierin rond 13 min. een kritische quote over fractional banking.

  2. `De verklaring van de eurocrisis is ….
    dat de criminele Bush met leugens over massa vernietigings wapens , die er niet waren,
    een oorlog tegen Irak is begon .
    En deze grove leugen met grote gevolgen kostte meer dan 3.000 MILJARD dollar .
    En dit geld moest hij lenen .
    En om de banken ter wille te zijn , mochten ze met hypotheken gaan rotzooien .
    En zodoende kwamen deze bedriegers zaakjes over de hele wereld verspreid .
    Hetgeen giga verliezen met zich meebracht ,
    en een ongekende wereld crisis veroorzaakte .
    Maar dankzij de EU en de euro hebben we tegen dit super geweld redelijk kunnen stand houden .

    Zé. [5] reageerde op deze reactie.

  3. Misschien hoeven we ons niet meer druk te maken over het ESM verdrag.
    a. Hollande gaat NIET ratificeren,hoorde ik terloops op het nieuws maar niemand ging er op in.
    b. Ierland houdt een referendum over de ratificatie op 3l mei a.s.
    c. De beurzen gingen nog meer onderuit dan gisteren
    d. Griekenland heeft nu de cc status, dat is het laatste afstapje naar het faillissement
    e.Wilders komt dus nog met een kort geding
    f. Spanje is in echte nood,want er schijnt een miljard spaargeld te zijn opgenomen.
    h. Ik vraag me af wat de dag van morgen brengt,een vrijdag.Als de boel uit de hand loopt kunnen
    ze in het weekend ingrijpen.
    Kortom, de boel kan nog zo verschrikkelijk in de soep lopen daar in Brussel, dat ze het bewuste Verdrag in de puinhopen niet eens meer kunnen vinden.

  4. De beste zeelui staan altijd aan wal.
    En om nog maar een paar gemeenplaatsen te gebruiken …. Kan de dijk nog gedicht worden? … of is het beter om god’s water over god’s akker te laten vloeien ?
    Weet iemand per ongeluk nog ergens een grote ark te liggen? Of hebben we het over een storm in een glas water ?
    Persoonlijk denk ik aan het laatste. Een financiële/economische storm in een sociaal/juridisch glas water.
    Hoe lang duurde de implementatie van de Euro ?
    Dezelfde periode duurt het om terug te keren naar de nationale munt.
    Gewoon alle landen uit de Euro, terug naar de eigen munt eenheid.
    Waarmee het marktmechanisme van ‘communicerende vaten’ (de vrije markt ipv. een door een totalitaire staat beheerte markt) deze gemanipuleerde crisis kan herstellen.
    Uit de Europese Unie ! Terug naar de situatie van E.E.G.
    Zodat de zieke en machtsbeluste, betweterige, elite in Brussel de economische welvaart niet langer kan manipuleren en beheersen door deze rijkdommen, die aan de betreffende respectievelijke volkeren toebehoren, te stelen.
    Door op te houden met dit juridisch stelen van deze rijkdommen door middel van de EU-Directieven en EU- Richtlijken,- oh pardon; Richtlijnen, en toe te spelen aan hun stinkende lobbies.
    EU-Lobbies die op hun beurt als bloedbeluste, verslindende parasieten deze rijkdommen onderling verkwanselen, – met medeweten en goedkeuring van de politici en ‘Justitie’ – ten koste van de samenleving, onder de pretensie van ELITE.
    Een kwalijke rovende bende is deze Elite, met hun zieke Egyptische pyramide.
    Iemand nog een paar EU-Richtlijken in de kast ? Weg ermeer !
    Toe maar Bram ! Ik ken jou en je vader nog van uit de studietijd. Zet ‘m op ! Heb er alle vertrouwen in.

  5. Waar niemand aan schijnt te denken, is dat al dit gedoe mogelijk gecreëerd wordt om uiteindelijk een wereldmunt in te voeren.
    Probleem-Actie-Oplossing
    Enzo gaat het altijd.
    Om een wereldmunt in te kunnen voeren, de grote droom van ‘wereldeigenaar’ Evelyne de Rothschild, zal eerst de dollar en de euro kapot moeten gaan om dan met een oplossing te komen.
    Ik heb geen verstand van financïen, maar het lijkt me erg voor de hand liggend, niet dan?
    Graag commentaar van iemand die er meer kijk op heeft,

    Vrede,

    Zé.

Comments are closed.