Hoeveel macht heeft het volk eigenlijk?.
.
Uitoefenen van hun macht om zich te bevrijden van de betutteling van de politici hangt alleen af of het volk het met elkaar eens is. Eerst duidelijk weten wat het WIL En dan durven te handelen..
Hoeveel macht heeft het volk eigenlijk?.
.
Uitoefenen van hun macht om zich te bevrijden van de betutteling van de politici hangt alleen af of het volk het met elkaar eens is. Eerst duidelijk weten wat het WIL En dan durven te handelen..
Het overgrote deel van het volk heeft er nog nooit over nagedacht in welke politieke situatie zij zich bevinden.
Ze laten zich vooral door socialistische politici wijsmaken dat de staat hun kadootjes kan geven en ze worden boos als ze niet genoeg kadootjes krijgen, maar ze snappen niet dat er een relatie is met de wig tussen bruto en netto op hun loonstrookje.
Het volk is dom en alle politici, behalve LIBERALISTEN, willen dat schijnbaar zo houden.
Groet, Ben
Hub Jongen [5] reageerde op deze reactie.
Waar was u op de DAM ??
Het plaatje laat al zien dat de burgers het helemaal niet eerst met elkaar eens hoeven te zijn. Mensen gaan “uiteindelijk” anders handelen.
Als mijn bakker naar mijn smaak de laatste tijd minder lekker brood bakt, dan kan dat voor mij na een of enkele keren reden zijn voor een andere bakker te kiezen. Tegelijkertijd kan dat ook aan de orde zijn voor andere klanten. Elke loyaliteit kent zijn grens, n.l. die van het eigenbelang. Dus zonder dat de klanten eerst met elkaar overleggen, kan het toch zijn dat de bakker zonder klanten komt te zitten.
Een mooi boek is De stad der zienden. Bij de verkiezingen blijken de bewoners massaal blanco te stemmen. Welke kwade genius zit er achter? Zo vraagt de overheid zich af. Geen enkele dus.
Mooi hoe beschreven is dat de overheid zich met de situatie geen raad weet. En ja hoor, ook dat de overheid bereid is de machtsmiddelen tegen de eigen bevolking in te zetten.
Nederlanders en het eens worden met mekaar.
Ja, voor zolang het duurt en gezellig blijft.
Daarna is het weer als van ouds.
Ieder voor ons alle en alles voor ons eigen. Dat is het motto hier.
Nederlanders, het meest laffe en achterbakse volk wat er bestaat.
Hier bestaat niet zo iets als eensgezindheid en saamhorigheid.
Hub Jongen [7] reageerde op deze reactie.
@Ben Kleintjens [1]:
“Het overgrote deel van het volk heeft er nog nooit over nagedacht in welke politieke situatie zij zich bevinden.”
Klopt, Ben. Ik had deze week een gebrek met een paar mannen waarbij Vrijheid ter sprake kwam. Toen ik over de huidige situatie en de heersende dwang een opmerking maakte, werd me dat zelfs kwalijk genomen.
Het is belangrijk nog steeds betere methodes te vinden/ontwikkelen om de feiten te vertellen en het NAP duidelijk te maken.
Fred [6] reageerde op deze reactie.
@Hub Jongen [5]: da’s ook mijn ervaring helaas; en ook: ze dronken een glas, ze deden een plas en alles bleef zoals ’t was…..
@BertG. [4]:
“Ieder voor ons alle en alles voor ons eigen”
Mooi motto Ben!!!!! Als dat “algemeen” is, dan proberen dus alle mensen om mij te plukken!
En lijkt me wel een reden voor een ander motto!
@7, Hub
Precies zo als het er staat. In reactie @1 staat het al.
“ze worden boos als ze niet genoeg kadootjes krijgen,”
Als ze hier iets kunnen stelen van je, dan zal er geen Nederlander het laten om het ook niet te doen.
Maar niemand zal het toegeven.
Want zo zijn we toch niet. Wij delen toch alles. Als we zelf maar ietsje meer kunnen pakken als de ander is het al goed.
Dan hebben ze het nergens meer over. Alles voor ons eigen.
(dit is overigens niet mijn motto maar op ervaring gebaseerd.)
Met knipoog naar de Vrijspreker: http://www.nachthemel.nl/index.php/32-democratie/69-de-democratie-is-dood-lang-leve-het-veto
Ik dank de heer op blote knieen dat ik niet meer bij jullie in dat land woon.
Philosoof G&R Eigenwijs. [11] reageerde op deze reactie.
@Reikitalia [10]:
Gaat het ZO slecht daar?
Nederland is een mooi land maar de inwoners hebben geen lef om tegen het alles overheersend systeem op te staan. Nee, ze blijven liever in bed of gaan vissen in troebel water. En het multiculturele heeft ook geen goed gedaan, probleem je weet niet meer wat je vijand is, en zo ging het in 1940 / 45 ook. En verraders, of slijmers voor de overheid zijn er altijd. In feite is het een slappe zooi geworden, die “Nederlanders”!!!
Hub Jongen [13] reageerde op deze reactie.
@reiny [12]:
“. . . de inwoners hebben geen lef om tegen het alles overheersend systeem op te staan. .. . . ”
Maar er is meer. Om te beginnen met de brainwashing door kerk, school en politiek. Op een manier die onderdanigheid aan autoriteit kweekt waardoor de mensen zelf niet meer (kunnen) nadenken. Zelfs zo erg dat ze wrevelig worden als een libertarier hen op de feiten wijst. Feiten waardoor de maatschappij verloedert en er zelfs oorlogen gevoerd worden.
De kleine kans om dit te verbeteren ligt in de voorlichting door mensen die wel de feiten onderkennen, veelal libertariers.
Het is uw eigen schuld !!!
De mededeling dat er een staatsschuld van € 428 Miljard is wordt even snel op de burgers afgewimpeld met de mededeling, iedere inwoner heeft nu een schuld van € 26.000,–
De oorzaak wordt mede veroorzaakt door een verslechterde economie, en dat komt doordat inwoners hun geld vasthouden en niet investeren in de economie.
De banken treft geen enkele blaam, die lenen kapitalen van de Staat, en dat wordt netjes met rente terug betaald.
Conclusie; de schuld ligt niet bij de politiek maar bij de inwoners die alles verkeerd doen in de ogen van de politiek.
En de politiek; Die ontvangen een goed salaris, hun treft geen enkele blaam of verantwoordelijkheid, ze zijn immers door de inwoners aangewezen om het land te besturen.
Daarom blijft er maar een schuldige over, dat bent U.
Ik heb zo vaak al uitgesproken en gevraagd waar de strijdlust is gebleven van het Nederlandse volk.
De moslim’s die oude vrouwtjes beroven, vaak met geweld en de trauma’s die dat kost.
De wijken die geterroriseerd worden enz enz: Er gebeurd van de kant van de Nederlander niets!
Geen tegestand, geen opstand, ze gaan verder met het verplicht betalen van te hoge prijzen en laten alles gedwee over zich heen komen.
Er is dan ook veel aan gedaan om het volk zover te krijgen.
Vastleggen dat plebs met veradelijke hypotheken, lage lonen en beide moeten werken om het moede hoofd boven de stapels rekeningen te houden, anders stikken ze.
Even een paar dagen vrij nemen om te protesteren?
Zie je het al gebeuren?
Als vast geklonken slaven doen we wat er gezegt wordt.
Leve de vrijheid? Waar?
Comments are closed.