Na de gruwelijkheden die hebben plaatsgevonden in Irak over de afgelopen week en begaan door de Mohammedaanse terreurbeweging ISIS is het tijd voor een heroverweging van wat het Mohammedanisme inhoudt.
Koranexpert Bill Warner van het instituut Political Islam heeft hier een verklaring voor. Hij vertelt dat moslims niet graag Mohammedanen worden genoemd, omdat zij naar eigen zeggen alleen Allah erkennen als deïteit. Dat is echter een misvatting, want zo gaat Warner door, moslims kennen Allah niet, maar richten daarom hun leven in net als hun grote voorbeeld Mohammed. Zij vertellen ons dat Mohammed de meest perfecte mens is geweest op aarde en alle vrome Mohammedanen willen hem op dezelfde manier volgen. De Koran is een religieus boek, maar er zijn nog twee andere die even belangrijk zijn voor de vrome Mohammedaan en dat zijn de soenna (waar de naam soenni vandaan komt) , wat de overlevering is geweest van de daden van Mohammed en opgetekend door zijn volgelingen alsmede de hadith, welke de uitspraken bevatten van Mohammed tijdens zijn leven.
Deze trilogie is belangrijk om het Mohammedanisme te begrijpen. Het is de basis voor oorlog, religieuze onderdrukking, slavernij en vrouwenhaat. Bill Warner vertelt het allemaal in zijn uitleg over deze religie, waaronder hier een citaat:
Force, pressure, demands, and violence are always options.
Sharia (Islamic) law must replace all other forms of law and government
Jihad must be practiced
Jihad must be everywhere, in all aspects of private and public life in the dar al harb (land of war)
The jihadists must imitate history’s model of the perfect political Muslim: Mohammed
De Midden-Oosten deskundige Daniel Pipes geeft hetzelfde weer in zijn artikel over de Koran, Sira en Hadith.
Dit wordt beaamd door Ali Sina, een ex-moslim, die diverse boeken heeft geschreven over het Mohammedanisme en aangegeven dat Mohammed in feite niet zo´n aimabel persoon is geweest in zijn leven.
Volgens de auteur Robert Spencer heeft Mohammed zelfs nooit bestaan. In zijn boek Did Muhammad Exist? geeft hij tal van voorbeelden, waarbij het ontstaan van de Mohammedaanse religie in twijfel kan worden getrokken. In een documentaire van Tom Holland voor Channel 4 in Engeland legt hij uit dat Mohammed nooit kon hebben bestaan, maar dat hij later werd verzonnen en aangehaald om als basis te dienen voor een religieuze onderbouwing van de veroveringen die hadden plaatsgevonden op het Arabische schiereiland in de 7e eeuw door de toenmalige heersers. Deze heersers hingen een sekte aan van Hagarisme, die zich focuste op de aartsvader Abraham en Ismaël en die geliëerd was aan het christendom en het jodendom.
Voor de gemiddelde leek is het natuurlijk onthutsend wat er allemaal gebeurt in islamitische samenlevingen, maar er is wel een verklaring voor waarom deze gewelddadigheden plaatsvinden. Het Mohammedanisme is in feite een verborgen sekte van haat. Deze haat geldt niet alleen voor andersdenkenden of andere religies, doch eveneens tussen de soennieten en sjiïten. De splitsing tussen deze twee gebeurde vlak nadat Mohammed (of de toenmalige heerser) overleed en de keuze op Aboe Baker (de schoonvader) viel en niet op Ali (de schoonzoon), waardoor na 1350 jaar er nog steeds een strijd gaande is tussen deze twee Mohammedaanse takken.
De huidige jihadisten van ISIS zijn soennitische Arabieren en zien de sjiïten als afvalligen van het echte geloof en daardoor rijp om te worden afgeslacht, wat aldus gebeurt in zowel Syrië als Irak, overigens hun toorn richt zich tevens op soennieten die samenwerken met de overheid in die landen. Men begrijpt wel dat er voor christenen, joden, atheïsten of vrije denkers geen plaats is in zo´n samenleving, want het is een hel op aarde.
Met andere woorden het is een intens religieus conflict dat nimmer zal ophouden. Zolang het Mohammedanisme blijft bestaan zullen er oorlogen en conflicten worden uitgevochten. Met de komst van de Amerikaanse interventie zijn deze conflicten alleen maar schrijnender geworden over de afgelopen decennia.




















@hendrik j. [29]:
Ik heb het vooral over degene die de werkelijk macht hebben, groepen elitaire (zionistische/Arabische) machthebbers die wellicht ook nog eens onder regie staan van de echt nog grotere machthebbers.Ik heb het niet over mensen persoonlijk, ik heb het over degene die zich aansluiten bij groepen die gewoon niet deugen en spelletjes spelen in deze wereld, spelletjes die uiteindelijk kunnen uitdraaien op een catastrofe, derde wereldoorlog of totale onderdrukking van de mensheid die slaafs zal worden onderworpen aan de grillen en wetten van de verschillende machten. Daarom pleit ik er ook voor dat de verschillende mensen die zich geroepen voelen tot een religie of macht van welke orde, religie of cultuur dan ook goed na te denken en niet in de val te trappen van alle valse profeten. Ik denk niet in antisemitisme, ik denk denk niet in ras, ik denk dat ieder mens zelf verantwoording draagt en niet anderen kan onderdrukken, voorliegen, bestelen of vermoorden omdat ze toevallig meer macht hebben of beschikken over rijkdommen.
Ik denk vrij en aan een zelfstandig mens die niet een ander kan of mag dwingen iets te doen tegen zijn wil. Ik denk niet aan onderdrukken van mensen ten behoeve van de meerderheid, enz.
Even terug naar de zielige mens en de moslim, al deze mensen, en dat is mijn observatie en wat ik zie dat we ook hier en in andere landen worden gedwongen door een heersende macht van geld en grote rijkdommen te buigen en onze vrijheden en bezittingen af te staan voor anderen, voor overheden die geld over de balk smijten, voor al die mensen en landen die zogenaamd gered moeten worden enz. En dat alles ten koste van onszelf Het kan niet zo zijn dat wij worden gedwongen op wat voor manier dan ook ons denken, leven en doen te veranderen, omdat dit voor een handvol mensen beter zou zijn.
Ik ga ook niet mee in het verhaal dat we één schuldige moeten hebben, een zondebok gaan aanwijzen zoals in de tweede wereldoorlog is gebeurd. We moeten oppassen dat we niet dat doen wat de aansturende macht wil. Doorschouw het spel en word wakker, en dat geldt ook voor religieuzen die heel makkelijk zijn te sturen en natuurlijk met een zak vol dollars kun je veel ingehuurde gekken die zich ISIS noemen laten moorden en slachten, daar moeten mensen zich van bewust worden, maar ook vooral wie achter de systemen zitten van spel, list en bedrog.
@Musjes [11]: een uitstekend overzicht, dat volstrekt duidelijk maakt wat de stand van zaken is mbt de islamisering van ons land.
daasr valt niets aan te ontkennen noch af te dingen, hulde.
Zo goed als zeker is er nooit een profeet Mohammed geweest.
Zie Robert Spencer op jihadwatch.com en youtube.
Alle religie incl. veroveringsideologie islam werd verzonnen.
http://tinyurl.com/mzljvg9
Geloven is verkeerd gebruik van de hersenfunctie.
Zie interview P.J.Vinken op
http://tinyurl.com/7wshph2
Bedrijfshandboek voor de vernietiging van de mensheid:
http://tinyur.com/mzj8jex
@hugo van reijen [3]: En de wereld overlaten aan ongelovigen zo als Stalin en Hitler? Zo als de Marxisten, (PvdA, SP en Gr links)Of de Jacobijners zo als D66 en de VVD?Nee dank je dan liever met Jezus Christus die ons uit nodigd om bij de Vader te wonen, en eeuwig te leven, zo als Goden.
Johannes 14,1-14
Christus vertroost Zijn discipelen
1 Uw hart worde niet ontroerd; gijlieden gelooft in God, gelooft ook in Mij.
2 In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen; anderszins zo zou Ik het u gezegd hebben; Ik ga heen om u plaats te bereiden.
3 En zo wanneer Ik heen zal gegaan zijn, en u plaats zal bereid hebben, zo kome Ik weder en zal u tot Mij nemen, opdat gij ook zijn moogt, waar Ik ben.
Jezus zei ik ben de weg naar de Vader, dat betekent als wij zijn leer tot aan de punt op de i volgen, dan volgen wij ook de weg naar de Vader.
6 Jezus zeide tot hem: Ik ben de Weg, en de Waarheid, en het Leven. Niemand komt tot den Vader, dan door Mij.
@Musjes [5]:Servië en Bosnïe niet te vergeten zou niet verkeerd zijn dat nog eens te herzien met andere ogen en info dan toen.
luckybee [45] reageerde op deze reactie.
Van alle kerken zijn het de Gereformeerden die de leer van Jezus Christus volgen, tenminste tot aan het einde van de II wereld oorlog.Volgens mij zijn de PKN de weg naar de Vader kwijt geraakt, ze maken compromisse met de RKK de Anglicaanse kerk en de Lutherse kerk (Herformdekerk) en vele andere kerken.Dat liever tollerant zijn willen op kosten van de Leer van Jezus Christus. De God van Abraham is geen tollerante God; denk aan de 10 Geboden.
Wij mogen in tegenstelling tot de moslims onze godsnaam nooit als strijdkreet gebruiken.
Exodus 20 DE TIEN GEBODEN vers 1-26
7 Gij zult den naam des HEEREN uws Gods niet ijdellijk gebruiken; want de HEERE zal niet onschuldig houden, die Zijn naam ijdellijk gebruikt.
Ik stel voor om hier voor de namen van de mensen die wij liefhebben te gebruiken,bvb de naam van onze vrouw die wij beschremen willen,en alle namen van onze kinderen, dan weten wij voor wie wij vechten.
heb echt medelijden met jullie. Sorry.
#38 hierboven bv. gij zult niet doden?.. doeii
Mohammedanisme? Jezus”isme tussen protestanten en katholieken??
Jihad/kuistocht??
———————————————
Mij werd op de Havo geleerd: Mohammed was de profeet van de moslims. Hij verkondigde het leer van hun God Allah. Na zijn dood, splitsten ze in 2en kwa bestuur. De ene kant de bloedlijn van Mohammed en de andere volgde Ali, Mohammeds neef. Diegene die Ali als LEIDER volgden, waren de sjiieten. De andere groep soennieten.
Ik ga er niet diep in. want we leven in maatschappij, dat je beter je bek kunt houden want alles wat je zegt, word toch tegen je gebruikt. het heeft geen zin.
Niet alleen met dit over moslims. Jullie maken van alles op maar snappen/weten niet, dat het echt info jullie niet word gegeven. Dus eigenlijk weten jullie niks, maar hebben het niet door.
Merk je dan ook niet al het tegenstrijdige informatie ? soms hoor of lees je wat en dan is het weer iets anders. Nooit gemerkt? denk het niet.
Het klopt van maak de leugen zo groot mogelijk en herhaal het. En mensen zullen het geloven. Maar op den duur zien mensen dit wel door. en dan komt pas de cognitieve dissonantie.
Veel informatie opnemen doet je geen goed. Lees er zelf maar over.
Eigenlijk he. neem maar van mij aan. dat ze allemaal 1 pot nat zijn. en zijzelf, allemaal zijn ook dom. wat je niet kan is figuurlijk in iemands hoofd kijken. verder bemoei ik me ook niet mee, bekijk het maar
Teveel (onjuiste) informatie….dag lala dag po
luckybee [43] reageerde op deze reactie.
tg [49] reageerde op deze reactie.
@TG [15]: Wij beweren het niet, maar lezen de Koraan en a Hadith daar staat het zwart op wit geschreven.
Ali is ook van het bloedlijn van Mohammed. maar zij kozen dus hun eigen leiders (ook later).
luckybee [42] reageerde op deze reactie.
@TG [40]: Ali was met een dochter van Mohammed getrouwd en meent alleen verwanten van Mohammed mogen Khalief worden hij was de stichter van het Shiietisme.Hij wordt bij een overval gedood.
@TG [39]: Er staat nergens geschreven dat je je moordenaars zijn gang moet laten gaan?
Matthéüs 5,17-48
De vervulling der Wet en der profeten is uitsluitend aan de Appostelen gericht; dat moet hun aanleiding voor de bekering zijn, in het land van de Heidenen waar Jezus Christus ze gestuurd heeft.
21 Gij hebt gehoord, dat tot de ouden gezegd is: Gij zult niet doden; maar zo wie doodt, die zal strafbaar zijn door het gericht.
luckybee [44] reageerde op deze reactie.
@luckybee [43]: Niet aanleiding maar aanweizing voor het bekeren zijn.
@Jaantje [36]:
Tsia Bill Clinton heeft de kant van de Islam gekozen,tegen de Christelijke Serviers.
Hadith heeft niks met koran te maken. En is niet verplicht voor een moslim om dit na te leven. ik zeg toch dat jullie niet veel weten.
verder vertel je op #42 dit: Ali was met een dochter van Mohammed getrouwd en meent alleen verwanten van Mohammed mogen Khalief worden hij was de stichter van het Shiietisme.Hij wordt bij een overval gedood.
ik heb geen idee. want jullie weten het beter. Maar de sjiieten leven de koran die door hun God, aan Mohammed werd gestuurd niet na. Dus mijn logica snapt er de ballen van.
1 ding is zeker. geen enkele van de 3 monoteistische geloven was ooit slecht. We leven nu als het volk die toen de 10 geboden had gekregen. En hoe komt dit
Maargoed jullie weten het wel beter. het beste.
@TG [15]: De koraan verteld de predikkingen van Mohammed zo wel in Mekka als in Medina.De a Hadith verteld hoe Mohammed heeft geleefd en gepredikt heeft. Ik zie hier absoluut geen verschil;het zijn beide de leer van Mohammed.En die is absoluut Satanisch.
Vrijspreker. graag mijn naam in initialen tg veranderen, of me reactie verwijderen. Ging automatisch. niet dat het mij zou boeien, maar mensen kunnen door me naam denken dat ik ook voor iets propagandeer.
@hugo van reijen [3]: Sorry maar zonder God’s dienst, gaat het in deze wereld nog slechter aan toe. De Goddelozen hebben in de tussentijd meer mensen gedood als religie inclusief de Islam dat heeft gedaan. Nietvergeten hetis wel erg brutaal maar de moslims moorden in hand werk terwijl de Goddelozen een industrie ervan maakten.
Tsjongejonge, ze leren het ook nooit.
Iedere keer als ’t over eeuwenoude, door geschifte idioten verzonnen hersenspinsels gaat,loopt iedere website of blog over.
Je bedoeld dat jij liever hebt dat wij zwijgen net als onze regeringen en TVmedia’s?
Je bedoeld dat jij liever hebt dat wij zwijgen net als onze regeringen en TVmedia’s?Hoezo dubbele uitgave ik heb zo iets als dit nog nooit gezegd.
@TG [39]:
Ik had dat echt in de havo boeken gehad. Maar goed was 30jr terug. Mijn fout dat ik dacht dat de sjiieten na Ali, hun eigen leiders kozen. Omdat zij niet volgens de Koran bidden etc. Maar naar wat ik had geleerd, was het sjiietisme ook na Ali pas ontstaan. Daarom zat ik met dit ernaast. Ze hebben ook iets andere gewoontes dan wat er in de Koran staat. Maar goed. Ik heb ook nog les bij iemand hier thuis met een paar vrienden gehad. Toen ik 10jr oud was. Die vertelde mij dat wij 104 boeken hadden. 4 grote: Talmoed/Tevrat, Psalmen/Zebur, Bijbel/Incil en dat de eerdere zouden zijn veranderd.
ik zei dit laatst tegen iemand en hij wist het niet en ook ik kan niks via het zoekmachine vinden.
Mensen beweren soms van dat onze schoolboeken ons verkeerd hebben ‘gevormt’. En ik beweer vaak dat het systeem wel goed is maar dat de mensen het verpesten. En dat er achteraf wetten naar de situatie worden aangepast/toegepast.
Ik blijf erbij, ook nu, nadat ik hieraan denk, dat mijn schoolboeken voor hun tijd, niet beter konden zijn. Basisschool goede meester. Meester Bensing en latere schoolboeken waren ook top. Daarom ben ik nu ook zo onwetend. Terwijl de rest alles wel weet:p
@TG [8]:
Mohammed is geen profeet maar een bedrieger. Hij beweerde dat hij via een engel boodschappen van God kreeg. De inhoud van de Koran is daaruit ontstaan. De Koran staat echter vol met fouten waaruit blijkt dat deze niet afkomstig is van een alwetende God.
De Islam is de enige ‘godsdienst’ waarvan het de aanhang toegestaan is om te liegen tegen ‘ongelovigen’. Hoe zwak moet hun ‘God’ je zijn als Hij en zijn aanhangers bang is voor de waarheid? Mohammed hield zich, volgens de overlevering, o.a. bezig met het beroven van karavanen die met hun kostbare handelswaar door de woestijnen trokken. Volgens de overlevering hebben Mohammed en zijn handlangers in 1 nacht honderden Joden vermoord? Mohammed was dus niet zo’n beste.
Het is bekend dat Moslims ongelovigen graag zand in de ogen strooien over de ware bedoelingen van de Islam. Ook u maakt zich daar schuldig aan. Toen Mohammed nog in Mekka predikte waren zijn openbaringen tolerant en vredelievend. In die tijd beweerde hij dat ook Joden en Christen in het paradijs konden komen als zij zouden leven volgens de regels van hun eigen Godsdienst. Mohammed verwees vaak naar ‘Mensen van het Boek’ waarmee hij Joden en Christenen bedoelde als hij bepaalde theologische vraagstukken die hem voorgelegd werden niet kon oplossen. Nadat Mohammed uit Mekka was gevlucht werden zijn ‘openbaringen’ echter steeds gewelddadiger en vijandiger. Moslims beweren dat God van mening is veranderd. De oudste openbaringen zijn daarom niet meer geldig en zijn vervangen door de latere openbaringen.
Dat Mohemmed beweerde dat je goeie dingen moet doen klinkt wel mooi maar krijgt een andere wending als we weten dat volgens de Koran Christenen afgoddienaren zijn en Joden er nog slechter van afkomen. Volgens de Koran worden ongelovigen gehaat door God, alle engelen en alle mensen. Moslims mogen geen vriendschap sluiten met ongelovigen dus zeker niets goeds voor hen doen.
Kom kom, aan alle onzin komt een eind, ook aan de islam. Zeus wordt nergens meer aanbeden, Frya niet, Wodan en Donar bestaan alleen nog in naam. En weldra wordt ook Allah door de plee getrokken. Zodra het maar voldoende mensen duidelijk is wat de feitelijke drijfveren van de imams en de ayatollahs zijn, de op macht en geld beluste haatbaarden.
Wat mij betreft liever van daag als morgen dat ze Allah begraven.
1000s of Show Gambler, since the Lastly associated with Sept .. eecbbgfaageackbb
Comments are closed.