Een nieuw jaar, nieuwe kansen. De LP en LIJP hebben een aantal leuke evenementen in januari. Zo komt Thierry Baudet spreken in Leiden. En gaat de LP Amsterdam in op de oorzaak van recessies. In Groningen kunt u het glas heffen op het nieuwe jaar. Evenals in Rotterdam en Utrecht (LIJP).

Laten we er een mooi nieuw jaar van maken. Kom gerust eens langs bij de lezingen of borrels. Met name de lezing van Thierry Baudet lijkt me interessant. Thierry Baudet heeft onder meer het boek “oikofobie” geschreven. Een boekbespreking daarvan is op Vrijspreker verschenen. Daarnaast is Thierry vooral bekend vanwege zijn kritiek op de EU onder meer vorm gegeven in zijn bekendste boek “de aanval op de naties staat”.

Voor details, zie de agenda die rechts op iedere pagina staat (en die ik beter ga proberen bij te werken als voorgaand jaar het geval was…..)

5 REACTIES

  1. @Naam * [1]: De evenementen worden door diverse organisaties georganiseerd, ik heb geen invloed op het al dan niet verplicht aanmelden via Facebook. Gelukkig is het aanmelden meestal optioneel, er zijn nauwelijks besloten libertarische evenementen. Ik geef wel de Facebook link door zodat je op de dag zelf nog even kan controleren of er wijzigingen oid zijn.

Comments are closed.