wie rukt er op.Vijf minuten genieten. De naar het oosten oprukkende EU. Laatstelijk nog vorm gekregen door de vrijage van de EU met de Oekraïne. Valt uiteraard niet in goede aarde bij Rusland. Vanwege de Russische agressie (war is peace) stelt Juncker de oprichting van een EU leger voor. Nigel roept hem tot de orde:

Bonuspunten voor degene die Verhofstadt heden ten dage nog op liberale standpunten kan betrappen….

Laten we de kaartjes er eens bij pakken. Wie is de expansionist?

wie rukt er op.

Hierboven de teruggang van het Russische rijk in de afgelopen decennia….

En het oprukken van de EU, waarvan de voorloper ooit zo klein begon:

Screenshot 2014-08-02 at 00.43.17

Die thans zo groot is:EU28 2013 tot hedenEn die ook nog eens de Oekraïne wil toevoegen aan haar invloedssfeer.

Russisch expansionisme? Rusland gevaar voor de vrede? Wie durft dat nog te beweren? In wat voor wereld leven we dat de EU machthebbers dit zo durven te beweren? Waar zijn de corrigerende media? Wie wordt er thans harder voorgelogen, de inwoners van de EU of de inwoners van Rusland…..

13 REACTIES

  1. EU = democratie = waarheid = liefde = echtwaarjoepiedepoepieomewillem!!1!

    Dat de ongekozen bureaucraten in Brussel zo graag een leger willen zegt genoeg over de ambities daar. De kans dat er daardoor 1 rus huilend door naar zijn moeder rent acht ik nihil.

    Maar Rusland staat onder druk en kan rare dingen gaan doen. Ik weet niet meer waar ik het las, maar dat verhaal ging er over dat China geleidelijk aan Siberie aan het annexeren is. Er is (veel) illegale immigrate vanuit China met roofkap in de bossen en wie weet wat nog meer. Putin’s rijk begin verder af te brokkelen.

  2. Het grote wapen van de politici om de soevereine landen van Europa samen te smelten was, is, de euro.
    Dat werd gedaan met verkoopsmoes dat je de gulden niet hoefde te wisselen als je op vakantie gaat.
    Dat die euro faalt, begint nu toch iedereen duidelijk te worden.

    Maar er is nog een andere truc. Allemaal in één leger. Niet 28 losse legers, neen één en onder één commando. Duitsland? of Frankrijk?
    Of drie legers??: Nederlands, EU-leger, en de NATO ?

    Snel gillend weglopen uit die EU. Nu kan het nog!!

  3. Juncker brengt m.i. mijn toekomst, en die van mijn kinderen in gevaar. Wat kanmag een burger hieraan doen? ***opmerking Ratio: normaal grijp ik niet in in reacties, de zin die hier stond is volgens mij op het randje en kan de site in problemen brengen. Vandaar dat ik die heb verwijderd***

    Ruud [13] reageerde op deze reactie.

  4. @mario [5]: Ik vermoed toch dat de Belgische media beter op de hoogte is dan de Nederlandse media. Maar ja, als je ´liberalen´ hebt als Verhofstad, dan heb je als liberaal geen vijanden meer nodig, hij en zijn vriendje Van Baalen zorgen wel dat het liberalisme een slechte naam krijgt. Hier zie je dus dat het corporatisme zich manifesteert in de Belgische VLD en de Nederlandse VVD. Corrupt, nepotistisch en oorlogszuchtig.

    pcrs [8] reageerde op deze reactie.

  5. @Albert S. [6]: controlled opposition.
    De beste manier om de oppositie te controleren is door er zelf leiding aan te geven volgens Lenin.

  6. @pcrs [7]: Algerije was onderdeel van Frankrijk en dus min of meer deel van de EGKS, net zoals er thans speciale verbanden bestaan voor Frans Guyana en diverse Franse voornamelijk tropische eilanden en de EU. Algerije heeft zich net als Groenland losgeweekt uit de tentakels van de Brussel-Straatsburgse ambtenaren as.

  7. Waar zijn de corrigerende media? Wie wordt er thans harder voorgelogen, de inwoners van de EU of de inwoners van Rusland…..

    Antwoord : IEDEREEN !!!!

    Er is al geruime tijd een oorlog gaande , onder de radar natuurlijk , maar hij is er.

    Paul Craig Roberts-US Government Most Corrupt on Earth

    https://www.youtube.com/watch?v=SRrNs4mlHMA

    On the teetering economy and possible economic collapse, former Assistant Treasury Secretary Dr. Paul Craig Roberts says, “We know something serious is wrong. The only provision of Dodd-Frank that has any teeth is the provision that says if the big banks are going to be casinos and gamble on derivatives, they cannot do that in the depository institution where depositors have their accounts. They have to farm it out into subsidiaries. So, if the subsidiaries get into trouble, the subsidiaries have no access to depositor’s money. This is the only real reform part of Dodd-Frank. Citigroup got put into the recent spending bill, the repeal of this, so banks can gamble on derivatives, and taxpayers and depositors are on the hook for the losses. Why would you do that unless you had a lot of derivatives trouble. It could easily be the oil derivatives. . . . The banks can gamble all they want and they are covered by the FDIC, which has no money. . . . This gives the banks access to depositor’s money. . . . This is sick, and it shows the United States government is the most corrupt government on earth, far more corrupt than Russia or China.”

  8. De EU heeft een goede leermeester aan de islam. Daar is liegen en land roven de normaalste zaak sinds de jaren 600 tot nu en in de toekomst.

  9. Prima kerel die Nigel het lijkt wel of hij de enigen is die oppositie voert
    Als hij in den haag zou zitten had hij mijn stem
    geen slap gelul geen gezeik gewoon recht voor de raap.
    daar kunnen veel van die pissers in den haag een voorbeeld aan nemen

  10. @FredvdSanden [4]:
    Kan mij zelfs niet heugen Vrijspreker ooit eerder in te hebben zien grijpen.

    Vrijspreker grijpt ook niet zomaar in.

    Vrijspreker grijpt niet in omdat de verkondigde mening haar niet aan zou staan of omdat de leesbaarheid van de discussie bedorven zou worden en ook niet omdat het taalgebruik de sfeer van de stite zou bederven.

    Vrijspreker grijpt ook niet eenvoudigweg en zonder opgaf van redenen in omdat het eigendomsrecht haar dit nou eenmaal toestaat.

    Vrijspreker grijpt in omdat de machthebberes in dit land het inmddels zover voor elkaar hebben dat Vrijspreker verwacht de site in de problemen te brengen als zij zichzelf niet censureerd.

    Ruud

Comments are closed.