ideetje uit Duitsland?

auto bezuinigingen

16 REACTIES

  1. Het gaat lekker in Nederland. Onvoldoende auto’s om de politie haar werk te laten doen. Onvoldoende munitie voor ons leger, Onvoldoende zorg voor hulp behoevende ouderen. tekorten aan medicijnen.
    En wat doet Rutte, de MP van ons allemaal? Hij grijnst in de camera dat dit het best kabinet ooit is.

    Hoogste tijd om het hele politiek landschap op z’n kop te zetten met onze stem in 2017 en bij het referendum op 6 april a.s.
    Als Rutte opstand wil, kan hij die krijgen.

    Andre [2] reageerde op deze reactie.

  2. Een duivels “goed” opgezet plan, ook hoe een draagvlak word gecreeert voor “onze politici” die zich straks als de burgeroorlog uitbreekt kunnen beroepen op het niet hebben van mankracht, auto`s munitie en leger, want tja..buizuinigingen he..
    Het volk word verraden en opgeofferd, in opdracht van de 0,01%, en hun marionetten die zichbaar op het wereld toneel staan.
    Nou is het wachten op de in hun ogen `perfect storm`, een wereldwijde zef gecreeerde financieele crises zal het startschot zijn voor de grootste misdaad tegen de menselijkheid ooit gepleegd. Het inklappen van de Dollar en de daaraan gekoppelde valuta, zoals de euro, zal het begin zijn van een mondiale onrust die escaleerd in de derde wereld oorlog. En dan Ordo ab Chao, de NWO doet het masker af.

  3. leuk voor de mensen die kunnen horen
    wie doet de ambulance na als zij als enige achterblijven

  4. Het spel ontvouwt zich langzaam maar zeker steeds verder. Geen bescherming meer van de club die het geweldsmonopolie heeft. Dit kan maar een ding tot gevolg hebben, de burger gaat zichzelf beschermen tegen criminaliteit. Een eind hout naast de deur voor ongewenste figuren. Een zwaard aan de muur als decoratie, maar wel gebruiksklaar. Een vuurwapen onder je bed? Die kant zou het zomaar op kunnen gaan. Vigilat et Quiscant stond er vroeger op de korpspenning. Ik waak terwijl u slaapt. Dit is vervangen voor Dienstbaar en Waakzaam… Dienstbaar? No way, Waakzaam? Tot 1700 uur…
    Ik voel mee met de gewone agent. Ga een andere baan zoeken beste agent. Van uw roverheid hoeft u niets meer te verwachten. Ook u wordt diep in uw dienstbare aars genaaid.

    Rob [7] reageerde op deze reactie.

  5. Stemmen als voluntarist is hetzelfde als bidden tot god en hem vertellen dat je niet meer in hem geloofd en A-theist bent.

  6. @Perspectief [8]:
    @Andre NI [10]:

    Ik heb al jaren niet gestemd op politici.

    Maar het komend referendum op 6 april is Niet op personen stemmen.
    Het is een signaal dat jij het NIET EENS bent met al die politici en dat ze moeten ophouden met nog meer te beslissen over jou en zonder jou.

    Als je niet gaat stemmen hebben ze nu al bepaald dat jouw stem telt als een Ja-stem.

    MAAR EEN JUISTE STAP NAAR VRIJHEID:
    GA VOOR OPKOMST, EN STEM NEE, EN probeer dat aan zoveel mogelijk anderen duidelijk te maken.

    Rob [13] reageerde op deze reactie.

  7. @Hub Jongen [12]:

    Ik ben het met je eens, maar we zullen er wel meer voor over moeten hebben dan bij gewone verkiezingen.
    Het Kabinet heeft n.l. het budget voor het referendum flink ingeperkt; max. 30 miljoen. En daarmee kunnen er aan zienlijk minder stembureaus open.

    Argument achter dit staaltje “oplichting van de democratie” is volgens minister Plasterk dat “de ervaring heeft geleerd dat de opkomst bij referenda veel lager is. Dus kunnen we met minder stembureaus toe”.

    En dat is een “self fulfilling prophecy”. Plasterk redeneert dat “als we het kiezer moeilijk maken om te stemmen wordt de opkomst vanzelf lager en kunnen we straks zeggen dat de opkomst onder de 30% is”.

  8. Als er een gebrek aan personeel is bij de politie dan kunnen ze asielzoekers aannemen?

  9. @Rob [7]: Ja dat is inderdaad een goede leus… Die kunnen we voor de hele roverheid wel gebruiken…

  10. @peter [5]:
    Arm varken.
    Neem liever de fiets.
    En de Londense Bobby loopt! En hij kan heel hard lopen.
    En hij is ongewapend.

Comments are closed.