Nadat ik als ondernemer ooit geconfronteerd werd met een 30 pagina's groot boekwerk met belachelijke vragen van de hoofdzakelijk door socialisten verprutste gemeente om een stuk bouwgrond te mogen kopen, vroeg ik mij af waarom er geen alternatieve gemeente was als concurrende aanbieder voor dezelfde grond. Dat heeft er toe geleid dat ik een anarcho-kapitalist ben geworden.
De Auto is het gevaarlijkste wapen,Uit actuele ramingen blijkt dat elk jaar ongeveer 250 000 mensen zwaargewond raken bij verkeersongevallen in de EU. Ter vergelijking: in 2012 vielen er
28 000 verkeersdoden op de Europese wegen.
Maar tsja auto = KNAKEN !
Jhon
Deze feiten pleiten duidelijk voor minder wapenverboden.
Maar het blijkt bijna onmogelijk om in Nederland iemand te overtuigen dat wapens misdadigers ook kunnen afschrikken.
Ik zou me in ieder geval veiliger voelen als ik een wapen in huis had, en toch koop ik er geen vanwege al het gedonder dat ik verwacht.
Jeweetwel uit Spanje [3] reageerde op deze reactie.
@Hub Jongen [2]:
Er zijn als ik het goed heb een aantal vergunningvrije wapens in 0031 die een projectiel voldoende energie geven om misdadigers af te weren.
Prepperoni [5] reageerde op deze reactie.
Het wapen op zich is niet gevaarlijk,het is de persoon die in handen heeft. Osu
@Jeweetwel uit Spanje [3]: Waar denk je dan aan? Spijkerpistolen? Hiervoor heb je ook een vergunning nodig. Of klandestien zelf iets maken uit de 3D-printer?
Toch is een wapen alleen niet zaligmakend, training en veiligheid is ook belangrijk. Een wapen kan zich eenvoudig tegen je keren als iemand het van je af pakt! Bij gebrrek aan beter investeer ik daarom in het oefenen in zelfverdediging zonder wapens en het afhandig maken van andermans wapens.
Comments are closed.