Een chemicus die als een moderne Mendelejev probeert aan te tonen dat bijna alles wat er mis gaat in de samenleving, te verklaren is door het idiotiek systeem van dwang aka overheid. De Staat is een majeure inhibitor in de natuurlijke reacties die tot een bloeiende samenleving leiden, maar zij doet zich graag voor als katalysator.
De eerste Wet van Hijseenberg luidt dan ook: "Als er een ministerie voor is, gaat het mis" .
Dat belasting diefstal is, is geheel CORRECT.
https://www.youtube.com/watch?v=EByzptsHeGg
En omdat links hier nog steeds niet werken, deze korte url:
https://tinyurl.com/2846rtj
Des te verbazender is het dat bv. alle huiseigenaren van dit land tot op heden
niet in verzet zijn gekomen tegen de decennia-lange gelegaliseerde diefstal
middels de WOZ en de OZB.
Want het EVRM* zegt heel duidelijk, dat belasting betalen over bezit in strijd is
met het recht van vrije eigendom.
*Europees Verdrag tot bescherming van de Rechten van de Mens en de
fundamentele vrijheden, ondertekend op 4-11-1950 en geratificeerd door Nederland.
dat die papiertjes met krabbels van politici weinig waard zijn is de laatste tijd weer pijnlijk duidelijk gewonden. Als het woke (Urgenda / Shell) is dan worden algemene beginselen en vage beloftes die ooit tussen landen in EU verband afgesproken zijn direct van toepassing verklaard op een bedrijf dat zich dacht aan de regeltjes te houden. En als het ze zo uitkomt dan wordt er binnen een dag een hoger beroep geregeld om een avondklok in te kunnen stellen.
Er schijnt ook iets afgesproken te zijn na de Neurenberg trials.
Vermogensrendementsheffing is ook zo’n gotspe. Daar wordt nu eindelijk wat aan veranderd, beetje geschuif om spaargeld wat minder te belasten (wordt stiekum toch belast, inflation is taxation without legislation) maar de onteigening op aandelen etc blijft gewoon. Ik gok dat men dan zegt dat alleen het rendement wordt belast. Zo kan elk papiertje opgerekt worden. Mooi voorbeeld is The Commerce Clause in the U.S. Constitution, which gives Congress the power “to regulate commerce with foreign nations, and among the several states”
SCOTUS heeft bepaald dat als een boer iets verbouwt en het zelf consumeert dat dat een effect heeft op prijzen en handel tussen de staten en dat dus de Feds zich ermee mogen bemoeien.
Je mag nou eenmaal niet aan de inkomsten van het systeem morrelen, want dan kom je aan de macht van de elite.
Die elite is er bij gebaat dat gewone mensen niet te rijk worden; rijker is onafhankelijker en dat is ongewenst en daarom werd belasting bedacht.
Vandaar ook het voorstel van het IMF: https://www.telegraaf.nl/nieuws/758416430/oudere-generaties-worden-hiermee-uit-hun-huis-gejaagd
Kleine vergissing… Ze werken dus wel.
Ontlasting is diefstal !
Om Baudet te citeren toen hij laatst in de 2e kamer linkse trollen die grossierden in non argumenten van repliek moest dienen: ‘niveautje hoor!”
Wie is Baudet ?
Mooie muziek onder dit fimpje
Maar ik vind die stem een beetje kut. Kunnen ze het niet normaal vertellen ?
Belasting is ERGER dan alleen diefstal:
Geciteerd uit “No Treason” van Lysander Spooner:
Sorry, ik begrijp niet waarom dit er zo groot uitkwam. Vroeger was de lettergrootte normaal en verscheen het in een blok.
hear, hear!
Je ziet hierin, dat Rothbard gewoon verder gaat waar Spooner stopte. Rothbard vertaald gewoon Spooner naar de moderne tijd. Ik geloof dat Spooner economisch wat linkser was. De vroege Amerikaanse individualisten, waren socialistischer ingesteld, ondanks dat ze ook voor de markt waren.
Het is niet mogelijk om een moreel hoogstaande samenleving te bouwen op een immorele basis. De gedachte dat je een eigendomsbeschermer kunt hebben die ermee begint de helft van je jaarlijkse inkomsten af te pakken om daarmee de andere helft te beschermen is natuurlijk te zot voor woorden. Desalniettemin is dit hetgeen verreweg de meeste mensen geloven.
Maybe one day I will write a book based on this perfect writing. Great job really.
[url=https://www.allmyusjobs.com/author/xareri5684/]נערות ליווי[/url]
Comments are closed.