Onlangs verscheen er een spectaculair overzicht van grootscheepse vaccinatieschade onder actieve militairen in de VS. Na het verplichte injecteren met experimentele serums is het nu bijwerkingen en doden aan de lopende band registreren – en uit alle macht proberen dit uit het nieuws te houden.
Er zal vast vaccinatieschade zijn evenals vaccinatievoordeel. Uitsluitend schade te zien of uitsluitend voordeel lijkt mij gebaseerd te zijn op een keuze, een vooroordeel of op wan- of vertrouwen.
Geen enkele medelijden met soldaatjes. En zeker niet als weigeraar van het gif en het leger.
Ze hadden ook het gif kunnen weigeren en het leger uitgaan.
Maar als ze zelfstandig hadden leren nadenken waren ze het leger nooit in gegaan.
Dit is het zelfde slag mensen wat nou in Canada die chauffeurs lopen te treiteren met benzine afpakken.
En zal het hier in Nederland anders zijn? Wat betreft de sterfte?
Overal is een oversterfte door al dat gif. Daar is niets nieuws meer aan.
Ik heb ook een broer die beroeps is, en uiteraard verplicht met gif ingespoten.
Een grotere meeloper en slijmbal ga je niet tegenkomen.
Die heeft op alles maar 1 antwoord: daar ga ik niet over, daar heb ik niks over te zeggen.
Niks nieuw toch….https://www.forbes.com/sites/jamesconca/2020/07/16/atomic-weapons-testing-while-troops-looked-on–did-it-increase-their-cancer-risks/?sh=7a2c381b3186 Die zitten in een historische-loop, ik zeg veel plezier ermee! In Afrika hebben ook nog steeds honger!
..ze…snap je..ik niet.
Soldaten zijn altijd de eerste proefkonijn als ze weer wat nieuws bedacht hebben.
En niemand van die soldaten die zich afvraagt of dat nou zo gezond is allemaal.
Ze krijgen een orde en voeren het gewoon uit.
Van soldaten wordt ook niet verwacht dat ze over een orde nadenken.
Zo als inderdaad op een tribune gaan zitten om naar een atoombom te kijken en dan afloop kijken of ze ziek worden.
Daar gaan ze niet over en daar hebben ze dan ook niks over te zeggen.
Ik vind bedenkers van die shit zieker! Of daar aan meewerken, uitvoeren, dwingen…bah misbruik van iemands onwetendheid maken welke van kinds af aan bruikbaar is gemaakt door indoctrinatie ik ga weer vliegeren!
Of…of de financiële structuur met als diepte punt SPV-loophole, FIAT-geld, CBDC en schuldcreatie tegen nulprocent voor de allerrijkste, strak verziekt!
M’n handen beginnen alweer te bloeden.
Mijn broertje is ook niet van kinds af aan bruikbaar gemaakt voor indoctrinatie.
En toch is het een zeer gezagsgetrouwe soldaat geworden die nergens aan twijfelt wat ze ‘m opdragen.
We hebben dezelfde opvoeding gehad.
Je laat je misbruiken of niet.
Ik heb het wel over mijn broertje (hij is een paar jaar jonger dan ik ben), maar nog even dan gaat ie alweer met pensioen in het leger.
Ze gaan daar eerder met pensioen dan ergens anders.
Dan heeft ie daar vanaf ze 18de ingezeten.
Je bent 1 van de blind boys of Alabama…je ziet het nu nog steeds niet het geraffineerde van het proces..wat als je de misbruik als normaal/natuurlijk ervaart is er dan nog sprake van een vrije keuze. Misschien dat die 90% geprikte met een experimentele gentherapie je iets meer licht geven over misleiding en misbruik. Dansen met Janssen daarna stik met een prik.
Nu ga ik toch echt weer vliegeren
@ Peter, laat mij eens raden.
Jij hebt braaf, net zo als alle Nederlandse kerels, keurig je diensttijd afgemaakt.
En het zal dan zonder meer de mooiste tijd van je leven geweest zijn waar ze een vent van je hebben gemaakt en waar je echte vriendschap heb leren kennen.
Ik ben een transseksuele, joodse, negerin in een rolstoel…dus…. how dare you
wegens tijdelijke tekorten aan manschappen is deze afdeling voor lange tijd gesloten.
p.s. niet door vertellen aan de vijand daar wij vrezen dat hun druk dan gaat verslappen.
ps hebt u enig idee hoe wij de vijand dit in de schoenen kunnen schuiven
Dat vraag ik mij ook af als ik dit soort berichten zie. Meisje van 23 gaat zomaar uit het niets dood aan een longembolie (bloedprop in longen als ik het goed onthouden heb). Zou zij ook zijn ingespoten met een ‘vaccin’ dat hier uiteraard niets mee te maken kan hebben?
https://www.telegraaf.nl/nieuws/1584483039/fiep-23-was-kleurrijk-vrolijk-en-fit-maar-kreeg-toch-een-fatale-longembolie-artsen-staan-voor-een-raadsel
En laat een bloedprop in je longen nou net toevallig 1 van de bijverschijnselen zijn van die gif prik.
Uiteraard zal het overal aan kunnen liggen. Maar nooit aan het “vaccin”.
Net zo als gezonde sporters die ter plekke dood neer vallen. Allemaal toeval.
Hier wordt een hoop over verzwegen aan de bevolking.
Anders hangen ze die het iedereen opgedrongen heeft. En dat weten ze.
Dus een duidelijk antwoord gaan we hier nooit op krijgen.
Een duidelijk antwoord waar de plotselinge oversterfte ineens vandaan komt hebben we ook nog niet gehad.
waar we ook nooit antwoord op zullen krijgen is de voorraad off-label snoepjes bij de krijgsmachten
Ondertussen in Nederland.
Via WOB verzoek verkregen info over hoe wij in de zeik genomen worden.
Hiermee worden alle complottheorieën dus weer eens bewaarheid.
Uit interne emails van het ministerie van Volksgezondheid blijkt dat de ambtenaren met elkaar manieren bespraken om “gedragsverandering” af te dwingen door mensen de “worst” voor te houden van “vrijheid.” Hiermee worden alle complottheorieën dus weer eens bewaarheid.
https://www.dagelijksestandaard.nl/2022/02/ministerie-vws-in-interne-mails-houd-mensen-worst-van-meer-vrijheid-voor-om-gedragsverandering-af-te-dwingen/
Comments are closed.